Актор, який зіграв Скрябіна, зізнався, що страждає від панічних атак

Іван Бліндар. Скриншот: kanaldim.tv

Виконавець головної ролі у фільмі "Я, Побєда і Берлін" Іван Бліндар зізнався у програмі "Точка опори" на телеканалі "Дім", що страждає від панічних атак.

"У мене вони постійно є. Я з ними досі борюсь. Буває тривожність нізвідки візьметься. Я не знаю, що з тим робити, шукаю причину. Якщо ви відчуваєте тривожний стан, не розумієте, що з вами відбувається, чи ваш внутрішній стан змінився за останні два-три роки — похід до психолога обов'язковий. Нам всім до психолога треба, у всіх свої травми", — поділився Іван. 

Бліндар додав, що за психічним здоров'ям необхідно уважно стежити щей тому, що воно впливає на наш фізичний стан.

"Ми мусимо тримати своє ментальне здоров'я, бо воно впливає і на фізичний стан: ти стаєш непродуктивним, випадаєш. Як сказав Олексій Гнатковський (актор, зіграв  Івана Довбуша у фільмі "Довбуш" 2023 року, — ред.), зараз є дві парадигми: або ти в ЗСУ, або для ЗСУ. Третього не дано", — додав він.

Іван Бліндар – актор театру та кіно. З 2011 року працює в Національному Івано-Франківському музично-драматичному театрі імені Івана Франка. Дебютував у кіно в короткому метрі режисера  Аркадія Непиталюка "Кров'янка" (2016). Потому знявся у повнометражному дебюті Марисі Нікітюк "Коли падають дерева" (2018). 

У березні 2024 року в прокат вийшов  художній фільм Ольги Ряшиної, знятий за мотивами однойменної повісті музиканта Кузьми Скрябіна "Я, Побєда і Берлін". Іван зіграв молодого Андрія Кузьменка. Над стрічкою почали працювати ще у 2020 році, а прем'єра планувалася на березень 2022-го. У зв'язку з повномасштабним вторгненням Росії глядачі змогли побачити фільм лише через два роки.

Більше новин із "Точки опори":

Прямий ефір