Дуже важко без уваги, бо я людина нарцисичного типу, — актор Іван Бліндар

Іван Бліндар. Скриншот: kanaldim.tv

З 2011 року виконавець головної ролі у фільмі "Я, Побєда і Берлін" Іван Бліндар грає у Національному Івано-Франківському музично-драматичному театрі імені Івана Франка. Театральна кар'єра Івана почалася з третього курсу навчання в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету. Про свій перший вихід на сцену і шалене хвилювання під час цього Бліндар розповів у програмі "Точка опори" на телеканалі "Дім".

Театральний дебют Івана Бліндара відбувся у виставі "Ніч перед Різдвом" за М. Гоголем, де хлопець зіграв Вертепника. Далі йому дали роль П'єтро в "Ромео і Джульєтті".

"Я дуже довго звикав до сцени. Тоді я не просто хвилювався, це була паніка! Я не знаю, як я себе збирав. Не знаю, чи зміг би зараз себе у такому стані зібрати до купи. Тоді якось мав сили себе тримати, хоча всередині була тахікардія, руки тремтіли, пітніли долоні. Зараз я вже навчився відчувати від цього задоволення і отримувати кайф", — поділився актор.

Іван Бліндар зізнався, що майже постійно потребує уваги, адже помічає в собі ознаки нарцисизму. Театр допомагає йому з цим впоратися.

"В липні у нас відпустка. Я раніше не помічав, але зараз більше слідкую за тим, як реагує тіло та свідомість, тому розумію, чому під кінець липня мені недобре. Я роблюся дратівливим, злюсь і чекаю моменту, коли зможу випустити свою енергію. Дуже важко без уваги, бо я людина нарцисичного типу", — пояснив він.

Іван Бліндар – актор театру та кіно. З 2011 року працює в Національному Івано-Франківському музично-драматичному театрі імені Івана Франка. Дебютував у кіно в короткому метрі режисера  Аркадія Непиталюка "Кров'янка" (2016). Потому знявся у повнометражному дебюті Марисі Нікітюк "Коли падають дерева" (2018). 

У березні 2024 року в прокат вийшов  художній фільм Ольги Ряшиної, знятий за мотивами однойменної повісті музиканта Кузьми Скрябіна "Я, Побєда і Берлін". Іван зіграв молодого Андрія Кузьменка. Над стрічкою почали працювати ще у 2020 році, а прем'єра планувалася на березень 2022-го. У зв'язку з повномасштабним вторгненням Росії глядачі змогли побачити фільм лише через два роки.

Більше новин із "Точки опори":

Прямий ефір