Гаджети радянського періоду: Анатолій Анатоліч показав свій рідний двір у Кривому Розі (ФОТО, ВІДЕО)

Анатолій Анатоліч. Фото: kanaldim.tv

Дитинство шоумена Анатолія Анатоліча пройшло у звичайному дворі Кривого Рогу. За майже 40 років тут нічого особливо не змінилося. Свій рідний двір Анатолій Анатоліч показав у проекті "Міста" на телеканалі "Дім".

Майбутній шоумен виріс у типовій п'ятиповерховій "хрущовці".

"Я жив тут із мамою. Другий під'їзд, четвертий поверх, маленька однокімнатна квартира", — сказав він.

У дворі все, як і 35 років тому — льохи, гаражі, "постарілий" дитячий майданчик.

"Я думаю, що у багатьох було дуже схоже дитинство. Лазили по гаражах, їли зелені абрикоси... Особливо тут нічого не змінилося, тільки дерев стало менше", — зазначив Анатолій Анатоліч.

Ведучий показав особливі дворові гаджети радянського періоду. За знанням, що це таке і для чого, можна перевіряти, скільки людині років.

"Хтось скаже, що це турнік, хтось скаже — ворота. Ні, це ви виходили з дому, перекидали сюди килим і вибивали його. Тобто це штука для того, щоб вибивати килими. І вона як була 35 років тому, так і стоїть", — пояснив він.

Ще один гаджет — чистилка для взуття біля під'їзду.

"Коли ти по багнюці побігав, прийшов, почистив взуття об цю штуковину, і пішов у під'їзд. Я забув, що такий гаджет був. Прикольно", — додав Анатолій Анатоліч.

Біля під'їзду збереглася арка, оповита диким виноградом.

"Це було таке затишне місце, влітку завжди тінь", — сказав Анатолій Анатоліч.

Вікна квартири, в якій Анатолій Анатоліч жив із мамою, виходили на інший бік будинку.

"І якщо я хотів відпроситися ще погуляти, то мені доводилося обходити будинок і кричати мамі. А кричав, бо якщо ти заходив додому, то тебе вже не випускали. Насправді дуже приємні емоції", — поділився ведучий.

"До речі, хотів вам показати абрикос, з якого я впав, і в мене стався струс мозку. Можливо, через це щось у мені відбулося, що я став творчою людиною. Але цей абрикос спиляли", — із сумом зауважив Анатолій Анатоліч.

Зате на дитячому майданчику збереглася гірка. Щоправда, з'їхати з неї вже навряд чи вийде.

"Сумно навіть дивитися. Гірка металева, і тут прям шматки металу стирчать. Я сподіваюся, що зараз дітки по ній не їздять, тому що так собі можна все розірвати. Гірка, звичайно, дуже погана, її треба звідси прибрати", — констатував Анатолій Анатоліч.

"Все одно, як не крути, попри бідне дитинство мої спогади про ті роки дуже приємні. Усе-таки дитинство і щастя дітей не залежить від грошей, я це точно розумію. І дуже хочеться, щоб у наших дітей було нормальне дитинство. Щоб вони могли ходити до шкіл, щоб вони забули, як звучать повітряні тривоги. На жаль, зараз у наших дітей немає такої можливості. Але дуже хотілося б, щоб двори були красивими, охайними, і щоб цю гірку спиляли, а поставили щось більш сучасне. Такі в мене будуть побажання до свого двору і до всіх дворів нашої країни", — резюмував ведучий проєкту “Міста”.

Ще з випуску проєкту "Міста" про Кривий Ріг:

Медіа-партнери
Прямий ефір