Пам'яті ультрас, загиблих на фронті: у футбольному клубі "Кривбас" показали особливу Трибуну Героїв (ФОТО, ВІДЕО)

Трибуна Героїв. Фото: kanaldim.tv

У Кривому Розі на домашньому стадіоні футбольного клубу "Кривбас" після 2022 року є особлива трибуна — Трибуна Героїв. На ній встановлено силуети фанів команди, які загинули на фронті. Про це в проєкті "Міста" на телеканалі "Дім" розповів віцепрезидент ФК "Кривбас" Артем Гагарін.

"Коли почалося повномасштабне вторгнення, наші ультрас разом з усіма пішли захищати Україну. На жаль, деякі загинули. І коли "Кривбас" відновив ігри в Кривому Розі, то, було зрозуміло, що трибуна ультрас не може залишатися порожньою, і ми на ній розмістили силуети наших загиблих хлопців. Усі вони вболівали за "Кривбас". На жаль, кількість Героїв на цій трибуні збільшується, зараз їх уже 21", — сказав Гагарін.

"Нещодавно у нас була гра з “Олександрією”, і в цей день був похорон одного з хлопців. Це важко. Кожну гру ми з командою підходимо до Трибуни Героїв і дякуємо хлопцям", — розповів віцепрезидент клубу.

На трибуні Максим "Аеропорт" Лямзін, Олександр "Халк" Онищенко, Максим "Міша" Міщенко, Руслан "Руха" Майданник, Дмитро "Медик" Локоман, Єгор "Бір" Біркун та інші ультрас "Кривбаса", які віддали своє життя, захищаючи Україну. Багатьох Артем Гагарін знав особисто.

"Аеропорт", наприклад, був крейзі. Чому "Аеропорт" — бо він завжди вибігав на поле. Коли дізналися, що він загинув, у нас була хвилина мовчання, хлопці перед матчем запускали паперові літачки, було дуже чуттєво", — поділився віцепрезидент ФК “Кривбас”.

Клуб "Кривбас" допомагає сім'ям загиблих фанів, вони постійні учасники матчів команди. Також в Україні діє благодійна організація "Трибуна Героїв", діяльність якої спрямована на підтримку сімей загиблих ультрас — футбольних клубів усієї України.

У чемпіонаті України сезону 2023/24 "Кривбас" посів третє місце. Криворізькі футболісти передали свої бронзові медалі родинам ультрас, які віддали найцінніше в цій війні — власне життя.

"Коли було нагородження “Кривбасу” на нашому стадіоні, хлопці підійшли до трибуни і повісили бронзові медалі нашим Героям. Тому що в нашій бронзі є їхня заслуга. Без них і без тисяч інших наших захисників ми не могли б грати у футбол, ми не могли б розвивати футбол, ми не могли б жити", — резюмував Артем Гагарін.

Ще з випуску проєкту "Міста" про Кривий Ріг:

Медіа-партнери
Прямий ефір