"Дочекаюсь": смертельна хвороба батька змусила Світлану терміново повернутися в Україну

З 2014 року Світлана Аттар з дітьми живе у Франції. В Україні залишилася її сім'я — сестра Людмила зі своїми дітьми та батьки. Після новини про смертельну хворобу тата Світлана негайно приїхала додому, але про свій приїзд нікого заздалегідь не попередила. Перший сюрприз у проєкті "Дочекаюсь" з Лілією Ребрик вона зробила своїй сестрі, яка пережила страшну окупацію Бучі, а потім вже зустрілася з батьками.

За фахом Світлана Аттар перекладач англійської мови. Під час роботи жінка познайомилася з французом, який приїхав до України у справах. Невдовзі зав'язалися стосунки і пара одружилася. Перший рік подружжя прожило в Україні, однак у 2014 році переїхали до Франції. Разом із чоловіком Світлана виховує 14-річного Івана та 7-річну Алісу. Дочка вже народилася у Франції.

Два роки тому у батька Світлани, Віктора, діагностували пухлину головного мозку. Попри тривале і складне лікування, наприкінці літа 2023-го хвороба повернулася.

За легендою, Світлана з Франції передала волонтерами посилку для батьків. Сестра жінки в курсі задуму і згодилася допомогти у втіленні плану. Роль волонтерів виконали продюсер та редактор проєкту "Дочекаюсь".

Натяк №1. Шеврони

Близько року тому, коли сестра Світлани передавала їй за кордон передачку, то додала до неї сувеніри для дітей — шеврони. Їх Людмила допомагає шити для військових.

Згідно з планом, "волонтери" з коробками від Світлани заїхали у Бучу, щоб забрати Людмилу і поїхати разом із нею до Таращі. У цьому місті Київської області живуть пенсіонери Віктор та Валентина — батьки Світлани та Людмили.

Дорогою до батьків Людмила майже відразу звернула увагу на шеврон, котрий знімальна група повісила в салоні на дзеркало заднього виду. "Волонтери" пояснили, що це нібито подарували військові з Чернігівського напрямку.

"Я побачила і аж йокнуло. Просто саме такі я колись передавала посилкою сестрі у Францію. Я в шоці", — сказала жінка.

Людмила та "волонтери" дорогою до батьків Світлани

Натяк №2. Мед

Батько Світлани та Людмили займається бджолярством. Це захоплення він перейняв від свого тестя. У зв'язку з хворобою останнім часом робити мед чоловікові самотужки вже важко. Влітку 2023-го з цим допомагала дружина.

Дорогою до Таращі "волонтери" із Людмилою зупинилися, аби купити меду. В ролі продавчині при дорозі — редакторка проєкту Тетяна. Людмила відразу включилася у розмову з нею про батька та виготовлення меду.

Натяк №3. Вареники

"Волонтери" разом із Людмилою заїхали по свої волонтерських справах до Білої Церкви, після чого вирішили пообідати в місцевому закладі. "Волонтерка" замовила вареники. Це черговий натяк від Світлани, адже вареники з вишнями, які готує її мама — улюблена страва її родини. Людмила ж від такої страви в кафе відмовилась.

"Цікаво, але не хочу. Напевно, через те, що вони не можуть бути смачнішими за мамині. Це Свєта взагалі любить усе, що пов'язане з тістом", — пояснила вона.

Натяк №4. Футболка

У Світлани є біла футболка, яку вона власноруч розписала — зобразила герб України та записала дати народження членів родини. Цей останній натяк надягнула на себе Лілія Ребрик. 

Спершу зустріч-сюрприз Світлани влаштували з Людмилою. Коли авто з "волонтерами" та нею під'їхало до в'їзду в Таращу, вони побачили знімальну групу і Лілію Ребрик неподалік. "Волонтер" сказав сестрі Світлани, що відома ведуча є його кумою і запропонував вийти привітатися. Під час знайомства з Лілілєю Людмила шоковано поглянула на знайому футболку і запитала, звідки вона в неї. Поки жінка намагалася повірити в те, що її сестра таки десь поряд, Світлана разом із дітьми вийшла з машини поруч.

Зустріч

Зустрічати пані Валентину спершу пішли старша з її дочок, Людмила, та Лілія Ребрик. Жінка відразу впізнала телеведучу і сказала, що бачила її по телевізору.

Натомість Ребрик вручила їй м'ячик-головоломку та ляльку, запитавши, чи впізнає вона ці іграшки. Жінка відповіла, що ті належать її онукам і поцікавилася, звідки вони у ведучої.

Тоді Лілія Ребрик запропонувала Валентині поглянути праворуч — з-за рогу до неї вибігли молодша донька та онуки.

Враховуючи стан здоров'я батька Людмили та Світлани, команда проєкту вирішила не обтяжувати його зйомками. Головне — родина возз'єдналася!

Попередні випуски "Дочекаюсь":

Прямий ефір