Як Еліна Світоліна допомагає відновлювати пошкоджений будинок в Ірпені та готується до Олімпіади-2024

Еліна Світоліна. Фото: instagram.com/u24.gov.ua

Українська суперлідерка 2023 року Еліна Світоліна не лише повернулася до великої гри, а й повернула собі статус першої ракетки вітчизняного тенісу. Перемога Еліни — серед найкращих спортивних подій цього року. Вона знову стала зіркою Вімблдону, а також справжнім сонцем для юних тенісистів, допомагаючи їм зростати. Також Світоліна допомагає загоювати глибокі рани повномасштабної війни — завдяки активній участі Світоліної відбудовують багатоповерхівку в Ірпені. Про це розповідається у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім". 

"Я була у лютому 2023 року з United24. Ми поспілкувалися і вирішили, що я буду робити фандрейзинг для цього будинку. Вже влітку нам вдалося його закрити з допомогою донорів. Я рада, що все рухається вперед. Декілька родин уже повернулися і можуть там жити", — розповіла Світоліна.

Тенісистка загалом зібрала на відновлення приміщення 127 тисяч євро. Нині у багатоповерхівці триває ремонт: нові перекриття, заново зводять верхні поверхи і латають нижні.

Найпам'ятнішим турніром 2023 року Еліна Світоліна називає Вімблдон. У липні українська тенісистка не змогла вийти до фіналу — у півфіналі вона поступилася чешці. Проте в 1/8 фіналу Вімблдон-2023 Світоліна обіграла експершу ракетку світу, білоруску Вікторію Азаренко, а у чвертьфіналі — найкращу тенісистку планети, польку Ігу Швьонтек.

"Була дуже потужна підтримка. Я класно зіграла, обіграла першу ракетку світу — було дуже класно і дуже емоційно. Я відчуваю, що в мене вже є той рівень, який був до вагітності. Зараз я їду до Європи тренуватися і буду готуватися до нового сезону. Олімпіада — це пріоритет для мене. Для мене дуже важливий зараз і стан мого здоров'я", — додала Еліна Світоліна.

Більше з "Кола спорту":

Прямий ефір