Українська тенісистка Марта Костюк стала чемпіонкою турніру WTA 1000 (ФОТО)

Українська тенісистка Марта Костюк виборола перемогу на турнірі категорії WTA 1000 в Мадриді, встановивши історичне досягнення для національного спорту. Про це повідомляє “Дім” із посиланням на Національний олімпійський комітет (НОК).
У вирішальному матчі за титул в Іспанії українська тенісистка зустрілася з “нейтральною” росіянкою Міррою Андреєвою. Матч тривав одну годину двадцять хвилин.
“У матчі за титул вона у двох сетах перемогла “нейтральну” тенісистку — 6:3, 7:5. Це була їхня друга зустріч на корті — раніше Марта вже перемагала цю суперницю на турнірі в австралійському Брісбені”, — розповіли в національному комітеті.

Цей фінал став для Марти вже третім у поточному сезоні після виступів у Брісбені та перемоги в Руані. Завдяки такому результату Костюк встановила історичний рекорд: вона стала першою представницею України, яка вийшла у фінали всіх категорій турнірів WTA впродовж одного сезону.


З наступного тижня тенісистка підніметься на 15 місце рейтингу, що стане особистим рекордом спортсменки. У чемпіонській гонці сезону вона посяде дев'яту позицію. Наразі цей рік є найуспішнішим у її кар’єрі.
“Вітаємо Марту з досягненням та заслуженим титулом. Чудовий результат для українського тенісу”, — резюмували в організації.
До слова, Костюк — перша українка, яка виграла турнір у Мадриді з моменту його заснування у 2009 році.
Читайте також:
- Українські тенісистки увійшли до трійки лідерів рейтингу Кубка Біллі Джин Кінг — історичне досягнення
- Україна вдесяте очолила командний залік жіночого Чемпіонату Європи з боротьби, — НОК
- Українські стрибуни у воду вибороли п’ять нагород і друге місце на Кубку Америки














