Три медалі за турнір: Ілля Ковтун здобув перше "золото" в кар'єрі на чемпіонаті Європи з гімнастики

Ілля Ковтун. Фото: uni-sport.edu.ua

Україна — у п'ятірці найкращих за підсумками Чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики, який приймала Туреччина. Перше "золото" за шість років у фіналі Євро в паралельних брусах Україні подарував Ілля Ковтун. Востаннє це вдавалося у 2017 році Олегу Верняєву. Про подробиці цього досягнення розповідається у програмі "Коло спорту" на каналі "Дім".

Ілля Ковтун увійшов в історію, здобувши три нагороди турніру в Анталії. 19-річний спортсмен виграв "бронзу" в особистому багатоборстві, таку саму медаль за виступ на поперечині та "золото" у вправах на паралельних брусах. Історичний момент успіху Іллі у тому, що він повторив медальні досягнення видатних українських майстрів — Олега Верняєва і Ігоря Радивілова. Останній, до речі, здобув в Анталії бронзову нагороду в опорному стрибку. Для Ковтуна це перше чемпіонство за час виступів на європейських та світових змаганнях.   

Ілля Ковтун та тренерка Ірина Надюк. Скриншот: kanaldim.tv

"Ілля наполегливо готувався саме до цих стартів. Ми працювали дуже багато, роблячи ставки на максимальну допомогу команді у відборі на Чемпіонат світу, на виступи у багатоборстві та в окремих видах. Бруси та поперечина — браво! Витримав! Справився і психологічно, і морально, і емоційно, і фізично. Пишаюся ним. Боровся, як весь наш український народ. З вірою в душі, вогнем у серці та божою поміччю, за підтримки рідних і найближчих людей", — каже тренерка Іллі, Ірина Надюк.

Більше спортивних новин:

Прямий ефір