Штучний сніг та керамічна лижня: в Буковелі тривають змагання з трьох зимових видів спорту

Змагання з зимових видів спорту у Буковелі. Фото: facebook.com/skifederation.ukraine

На період від 7 лютого до 5 березня Івано-Франківщина стала ареною суперництва українців у трьох зимових видах — гірськолижного спорту, фристайлу та сноубордингу. Національні чемпіонати прийняли Ворохта і Буковель. Про красиві ризики заради перемоги розповідається у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

Першими виступили стрибуни на лижах із трампліну. Лідери збірної України Євген Марусяк та Віталій Калініченко цього разу були конкурентами. 

"Результатом я задоволений: на малому трампліні Віталій Калініченко виграв, Євген був другим, а сьогодні вони розділили перше місце між собою. Було трішки важкувато, тому що лижня зараз була керамічною, а ми з листопада стрибали на снігу і льоду. Тому для спортсменів було дуже важко звикнути до такої лижні", — розповів тренер збірної України зі стрибків на лижах з трампліна Володимир Борщук.

Польоти у Ворохті надихнули інші змагання. У Буковелі на штучне сніжне покриття вийшли сноубордисти. Цілком прогнозовано та закономірно абсолютними чемпіонами стали досвідчені Аннамарі Данча та Михайло Харук. Попри несприятливі погодні умови, високу конкуренцію у жіночому сноуборді відзначила переможниця змагань — 33-річна Аннамарі Данча. 

Закрили великий змагальний вікенд представники карколомно-видовищного фристайлу. Призер чемпіонату світу з лижної акробатики Дмитро Котовський змагання пропустив, аби дати відчути дух суперництва молодшому поколінню. За відсутності лідера збірної перемогу у чемпіонаті України святкував Максим Кузнєцов. У жінок найкращою стала Ольга Полюк

Наприкінці зими та навіть на початку весни провідні українські спортсмени продовжать підготовку й виступи на турнірах за межами нашої країни, зокрема на етапах Кубків світу.

Більше спортивних новин:

Медіа-партнери
Прямий ефір