21-річний Владислав Бухов став чемпіоном світу з плавання на 50 м вільним стилем

Владислав Бухов. Фото: gettyimages.com

17 лютого у катарській Досі, де відбувся Чемпіонат світу з водних видів спорту, українець Владислав Бухов виборов "золото" на 50-метрівці вільним стилем. Це перша медаль України на такій дистанції. Детальніше про цю перемогу розповідається у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

21-річний Владислав Бухов приголомшив титулованих суперників на Чемпіонаті світу із плавання. Він блискуче провів заплив і став найкращим на найкоротшій дистанції 50 метрів вільним стилем. Це історична перша перемога для України у цьому виді змагань. До того ж у півфінальному запливі Владислав встановив національний рекорд — 21,38 секунди.