Перша медаль після травми: Дар'я Білодід здобула "бронзу" на турнірі Grand Slam у Баку

Дар'я Білодід. Фото: gettyimages.com

На першому старті олімпійського сезону відбулося медальне повернення до змагань української олімпійської призерки із дзюдо Дар'ї Білодід. На турнірі Grand Slam у Баку 23-річна дзюдоїстка здобула бронзову медаль у ваговій категорії до 57 кілограмів. Про це розповідається у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

Для Дар'ї Білодід це були перші змагання після тривалої паузи — протягом півроку вона не виступала у зв'язку з травмою спини.

Розпочала змагання в Баку Дар'я перемогами над Марією Ескано з Гуаму та фінкою Піхлою Салонен. У чвертьфіналі Білодід поступилася дворазовій чемпіонці світу Крісті Дегучі з Канади. Українка отримала можливість поборотися за "бронзу" у втішних сутичках. Там Білодід здолала Майсу Пардаєву з Туркменістану, а потім у "бронзовому" фіналі прийомом на іппон перемогла нідерландку Джулі Бюрскенс.

Раніше Дар'я Білодід виступала у ваговій категорії до 48 кг, де завоювала "бронзу" Олімпіади-2020 у Токіо. Наразі українка веде ретельну підготовку до Олімпійських ігор у Парижі.