Про бажання покинути сцену, виступи перед військовими та пісню "Разом": зірка "Жіночого Кварталу", співачка Марта Адамчук у #Муз_Обороні

Марта Адамчук — українська співачка, яка стала відомою після участі у популярному вокальному шоу "Голос країни". Артистка виступає на найбільших майданчиках країни та є фірмовим голосом популярного танцювального шоу. Також співачка є артисткою "Жіночого кварталу". У #Муз_Обороні Марта Адамчук зізналася, що на початку повномасштабного вторгнення хотіла покинути сцену та стати парамедиком. Втім, згодом співи для військових надихнули її на написання нової пісні та змусили дужче полюбити Україну.

Вже зараз Марта Адамчук бере участь в благодійних концертах, на яких збирають гроші на потреби ЗСУ. Втім, перші чотири місяці повномасштабного вторгнення артистка не виходила на сцену. Навіть думала над тим, щоб покинути співи та податися на фронт.

"Коли все почалося, я зайшла в гардеробну кімнату, подивилася на костюми й подумала, що ніколи не співатиму. Бо це не доречно. Я думала вивчитися на парамедика та допомагати чимось реальним, а не співами. Потім нас покликали виступити на благодійний футбольний матч за кордон. Після того посипалися інші запрошення. Влітку 2022 року я повернулася до Києва від батьків, до яких евакуювалася на початку повномасштабного вторгнення", — розповідає артистка.

Потім почалися виступи перед військовими. Співачка каже, що це дуже велика відповідальність. Найважче було усвідомлювати свою безпорадність. Втім, виявилося, що співи у госпіталях — свято для військових.

"Якось ми співали у госпіталі, а після виступу пішли у палати до тих, хто не зміг прийти на концерт. Стоїмо в коридорі, до нас підходить молодий хлопець без ноги. На це важко дивитися, бо це такий статний красень, якого покалічила війна. Після таких зустрічей дуже складно виступати на інших майданчиках. Навіть на благодійних концертах", — зізналася Марта Адамчук.

24 серпня 2022 року артистка презентувала пісню "Разом". Текст написала Світлана Калюжна.

З музикою Марті Адамчук допоміг Роман Дуда. Сама виконавиця зізналася, що хотіла заспівати про Україну, але інакше.

"Ця пісня далася мені дуже не просто. Світлана написала текст, показала мені, але я його відкинула. Ми навіть посварилася через це, бо я хотіла пісню написану сучасною мовою. Я злилася і доводила свою правоту, поки мені не пояснили, що солов'їна мова, птах і колосся для українця — це все. Потім я заспокоїлася, а коли почала виконувати пісню "Разом" то багато нового для себе відкрила. Почала вивчати себе в Україні, і Україну в собі", — резюмувала виконавиця.

Марта Адамчук продовжує займатися улюбленою справою. Українцям бажає витримки! Співачка вважає, що людина, яка вміє тримати себе в руках буде корисною іншим.

Попередні випуски #Муз_Оборони:

Прямий ефір