Павло Зібров та Андрій Кравченко розповіли про благодійні концерти та плани після успіху пісні "Душі криниця"

Павло Зібров та Андрій Кравченко. Скриншот: kanaldim.tv

Композиція "Душі криниця" у свій час принесла неабияку популярність співаку Павлу Зіброву. Через багато років він вирішив заспівати її в дуеті із молодим артистом Андрієм Кравченком. У програмі "Ранок Вдома" співаки розповіли, чи творитимуть разом й надалі. Також зізналися про те, як виникла ідея переспівати хіт 1990-х, хто знімав кліп та як його сприймають користувачі соцмереж.

Ведучі — Лілія Ребрик та Костя Октябрський.

— Вітаємо з виходом нової пісні й кліпу. Чому вирішили переспівати легендарну пісню "Душі криниця"?

Зібров: Я перший її виконавець. 1989 рік. Андрій Демиденко автор віршів, був моїм сусідом. Коли тільки Олександр Морозов написав музику на його вірші, то перший, кому він показав пісню був сусід Павло Зібров. За два дні ми зробили аранжування. На другий день передали пісню на Українське радіо. Через тиждень всі радіо закрутило "Душі криницю". Прем'єра була у програмі "Колос". То була шалена популярність. Я на цій пісні заробив перший мільйон слухачів.

Коли познайомилися з Андрієм вирішили її переспівати. Гадаю, що наш дует стане популярним. Зараз такий період складний, війна в країні, українці залишилися без домівок, тож нехай ця пісня їх надихає, нехай не заростає доріжка до батьківського порогу. До речі, ми співаємо на концертах цю пісню, і бачимо, як вона подобається глядачам. Особливо військовим.

Кравченко: Я мріяв заспівати дуетом з Павлом Зібровим ще у студентські роки. Не було ніякої нагоди. Тут я зрозумів, що мені час на сцену і потрібно з кимось зробити дует. Зазвичай чоловіки записують пісні із жінками, але ми вирішили піти іншим шляхом. Я запропонував дует з Павлом Миколайовичем. Зрештою ми зупинилися на варіанті "Душі криниця". Павло Миколайович для мене є творчим наставником.

— Як знімали кліп?

Кравченко: Режисер Олексій Михайлевський. Він уже мені робив кілька кліпів. Ми вирішили зняти ліричне відео. Знімали ми в Жовтневому палаці. Кожен уявить свою домівку, тому що дійсно часи такі, що потрібно думати про батьківське тепло, про батьківську хату, надихатися батьківською любов'ю. Ми й так сильні духом, а коли будем думати про батьків, про хороше, ми станемо сильнішими й переможемо.

— Ваш творчий тандем — це разовий проєкт? Чи ви плануєте подальшу співпрацю?

Зібров: Ми про це не думали. Побачимо, чи людям сподобається. В TikTok то ми вже збираємо до мільйона переглядів.

Кравченко: Якщо чесно, то глядача не змусиш. Якщо говорити про кількість переглядів, то дійсно до мільйона дійшло. 

— Які плани у вас?

Кравченко: Розповім про наступну свою пісню, яку ми плануємо презентувати наприкінці вересня. Колись це був хіт — "Час рікою пливе". Я пишу свої тексти та музику, але загадав цю пісню і вирішив дати їй нове дихання. Я переписав приспів. Буде нова мелодія. Зараз знімаємо кліп. Зараз триває тур Україною, збираємо повні зали.

— Як воно, творити під час війни? 

Зібров: Емоції, життя вирує. Так чи інакше, народ одружуються, діти народжуються. Не так гучно святкують, але життя триває. Пишемо про кохання, бо без нього неможливо. Тому що коли ми приїжджаємо у військові частини, то бачимо, що хлопці хочуть чути пісні про дім, батьків та про кохання. В мене з'явилось кілька пісень нових. Зараз мій співавтор Петро Мага переклав на українську мову пісню "Мої ангели —  моя сім'я". Сім'я —  це оберіг. Знімаємо кліпи. Життя вирує, тривають гастролі.

Кравченко: Ми повинні творити позитивне. Пісні про кохання, надію. До речі, усі наші концерти благодійні. Тобто всі кошти, які на цей час заробляю, я віддаю на ЗСУ. Купую автомобілі на фронт. Так, само, як Микола Миколайович підтримує наших захисників. До речі, у Павла Зіброва вийшла нова пісня до дня розвідки "Невидимі герої".

Зібров: Про шосту роту, яка під Бахмутом знищує окупантів. Про них скоро вийде фільм. Ця пісня стала саундтреком. Ще одну пісню ми написали з Юрієм Рибчинським "Я люблю тебе, Україна". Зізнаюся у коханні рідній Україні!

Також цікаві гості "Ранку Вдома":

Медіа-партнери
Прямий ефір