"Наша команда може грати на такому рівні": збірна України з хокею дебютувала під керівництвом нового тренера на міжнародному турнірі в Угорщині

Меморіал Томаша Шаркозі. Італія — Україна. Фото: facebook.com/fhu.com.ua

9-11 листопада в Угорщині відбувся Меморіал Тамаша Шаркозі. Чоловіча збірна України з хокею дебютувала під керівництвом нового тренера — Дмитра Христича. Друга підсумкова позиція на турнірі в Угорщині і дев'ять закинутих шайб у трьох іграх проти потужних суперників — так почали українці. Про оновлену гру і результати національної збірної з хокею розповідається у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім". 

Міжнародний турнір в Угорщині став для Дмитра Христича першим на чолі національної команди. Під його керівництвом українські хокеїсти протистояли Угорщині, Італії та Словенії — представникам дивізіону IА у чемпіонаті світу.

"Вдалося побачити, що наша команда може грати на такому рівні. Я думаю, що нам на цей турнір задачі були поставлені і виправдані. З кожним днем, із кожною грою гравцям все менше треба було все розповідати — і так все розуміли. Ще є час, ще будуть тренування, і я думаю, вони до кінця зрозуміють, що від них треба. Дуже вдячні команді. Дуже серйозний результат 0:0 у грі з Італією. Порівнювати досить складно. Ми не задоволені, пропустивши 10 шайб у свої ворота. Але те, що змогли забити дев'ять шайб — це встановлюється рівновага в команді. Перше — повинна бути оборона. Вони показали, що вони вміють забивати. Це те, що треба підтримувати і продовжувати", — прокоментував Дмитро Христич.

Більше з "Кола спорту":

Прямий ефір