На телеканалі "Дім" — прем’єра мінісеріалу "Моє кіно"

24 лютого о 21:00 на телеканалі "Дім" відбудеться прем’єра серіалу "Моє кіно" режисера Сергія Сторожева. Серіал знято за підтримки держави.

Головна героїня Саша — майстерна кондитерка. Її колишній чоловік Даня — талановитий кіносценарист. Вони були дуже красивою парою, але не змогли пережити спільну втрату, і це зруйнувало їхній шлюб. Даня вважається зниклим безвісти під час волонтерської поїздки на фронт. Сашину кав’ярню зруйнували уламки російської ракети. Коштів на ремонт у дівчини немає, тож вона вирішує пристати на пропозицію продюсера телеканалу, для якого колишній чоловік писав сценарій, і закінчити роботу. Тим більше, що за документами Саша — законна співавторка Дані. У головної героїні опиняється ноутбук чоловіка і його записки про їхнє спільне життя, про яке він мріяв зняти фільм. Дівчина починає розуміти, наскільки все у їхніх стосунках було інакшим, ніж їй здавалось. Так її минулий біль перетворюється на рядки сценарію нової історії кохання.

Серіал "Моє кіно" став одним з переможців мистецького конкурсу на виробництво серіалів та фільмів сучасної тематики, який провело державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" у 2023 році. Головні ролі у стрічці зіграли Катерина Кузнецова, Катерина Варченко, Костянтин Октябрський, Олександр Піскунов та Євген Овчаров.

"Це історія кохання, що повертає до життя. Зараз кожному з нас так важливо вірити у перемогу, у те, що життя переможе. Тільки з вірою у серці ми пройдемо цю війну", — коментує Костянтин Октябрський.

Режисер Сергій Сторожев наголошує, що "стрічку "Моє кіно" треба обов’язково дивитись, щоб нагадати собі, що ніколи не треба зупинятись, треба жити та вірити в дива".

Виробництвом картини на замовлення ДП "МПІУ" займалося ТОВ "ЕНЕРДЖІ ФІЛЬМ ПРОДАКШЕН". Сценарист — Сергій Войтович.

Дивіться серіал "Моє кіно" в ефірі та на сайті каналу "Дім" 24 лютого о 21:00.

Як повідомлялось раніше, у 2023 році, за підтримки держави, було знято великий пакет серіалів, фільмів, документальних проєктів, які відображають реалії українського сьогодення.  У січні на телеканалі СТБ та на YouTube-каналі "Дім" відбулась прем’єра ліричної комедії "Новорічна шкереберть", яку відразу потрапила на перші місця у трендах українського сегмента YouTube та зібрала кілька мільйонів переглядів у діджитал і на ТБ.  

24 лютого на каналі "Дім" відбудеться прем’єра серіалу "Сховища. Вісім історій", який розповідає історії, що ніколи б не сталися, якби повітряна тривога не звела їхніх героїв разом в укритті; а на телеканалі "2+2" та на YouTube- каналі "Дім" — прем’єра гостросюжетний серіал "Друзі". 18 березня на телеканалі "ТЕТ" відбудеться прем'єра серіалу "Зозулі".

Медіа-партнери
Прямий ефір