Мінісеріал "Новорічна шкереберть" — прем’єра на YouTube-каналі телеканалу "Дім" 

8 січня на YouTube-каналі телеканалу "Дім" відбулась прем’єра ліричного мінісеріалу "Новорічна шкереберть" з  Андрієм Ісаєнком, Анастасією Цимбалару та Остапом Ступкою в головних ролях. Стрічку знято на замовлення державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України". 

"Новорічна шкереберть" — це добра, лірична історія про те, як важливо чесно та відверто усвідомлювати свої справжні бажання і діяти, щоб вони стали реальністю.

"Новорічна шкереберть" — цікава, смішна і трішки сумна історія про нас сьогоднішніх. Ця картина допоможе нам зрозуміти: якщо чесно не зізнатись собі, чого ти насправді хочеш, то ти наступатимеш на ті самі граблі, знову, знову й знову", — говорить режисер картинки Мирон Латик.

У переддень Нового року в крихітному, затишному готелі в Карпатах доля, не без допомоги власника готелю Івана (Остап Ступка), зводить разом дуже різних людей. Боєць ЗСУ Валера (Андрій Ісаєнко) їде з передової до кордону, щоб відмовити дружину від розлучення. Волонтерка Таня (Анастасія Цимбалару) не надто вдало намагається зібрати гроші на партію дронів і поспішає на митницю. Блогерка Ліза (Олена Олейникова) просто хоче жити своїм безхмарним і веселим довоєнним життям. Депутат Петрович (Сергій Івушкін) мріє втекти за кордон з валізою грошей. У всіх них дуже різні мрії і погляди на життя, але всі вони зустрінуть Новий рік разом, щоб зрозуміти, чого насправді чекають від майбутнього.

Мінісеріал "Новорічна шкереберть" (робоча назва "Санаторій "Незабудка") став одним з переможців мистецького конкурсу на виробництво серіалів та фільмів сучасної тематики, який провело ДП "МПІУ" у 2023 році.

У ролях: Андрій Ісаєнко, Остап Ступка, Анастасія Цимбалару, Олена Олейнікова, Олександр Щукін, Альбіна Сотнікова, Сергій Івушкін, Олександра Польгуй, Орест Огородник, Христина Федорак, Михайло Дзюба. Також у фільмі знялися VERKA SERDUCHKA (Андрій Данилко), актриса Інна  Білокінь (мама), співачка Олена Романовська.

  • Виробництво ТОВ "Полігон Фільм", ТОВ "Рікі-Тікі-Таві".
  • Продюсери: Оксана Іванюк, Мирон Латик
  • Режисер: Мирон Латик
  • Сценарій: Оксана Іванюк, Мирон Латик
  • Оператори-постановники: Антон Борисюк, В'ячеслав Раковський 

Показ серіалу "Новорічна шкереберть" в ефірі телеканалу "Дім" заплановано в суботу, 13 січня. Телевізійна прем'єра відбулась на телеканалі СТБ 7 січня.

Мінісеріал "Новорічна шкереберть" можна переглянути на YouTube-каналі "Дім" 

Прямий ефір