"Хочу присвятити цей матч українському народові": Марта Костюк розплакалася після перемоги на "Ролан Гаррос" (ВІДЕО)

Марта Костюк. Скріншот: @rolandgarros

Тенісистка Марта Костюк уперше в кар'єрі вийшла до півфіналу турніру Grand Slam, обігравши Еліну Світоліну у першому в історії українському чвертьфіналі на “Ролан Гаррос” у Франції. Про це йшлося у прямому ефірі “Ранку Вдома”.

Одразу після перемоги Марта розплакалася просто на корті і згадала про жорстокий обстріл Росії, що знову забрав життя людей. 

“Передусім хочу почати з цього історичного матчу, який ми сьогодні зіграли з Еліною. В Україні, особливо в Києві, у нас знову була дуже важка ніч. Загинуло багато людей. Я хочу присвятити цей матч українському народу та його незламності. Дякую. Слава Україні!”, — сказала тенісистка.

Марта Костюк здолала Еліну Світоліну у трьох сетах у межах першого українського дербі на стадії 1/4 фіналу Grand Slam. Ця перемога дозволила Костюк уперше в кар'єрі вийти до півфіналу Відкритого чемпіонату Франції.

Попереду у Костюк надпринциповий півфінал проти росіянки Мірри Андрєєвої.

Більше новин "Ранку Вдома" та не тільки — читайте на нашому сайті:

Медіа-партнери
Прямий ефір