Гра, якої чекали, не турбуючись про результат: Еліна Світоліна офіційно повернулася на корти змагань Жіночої тенісної асоціації

Еліна Світоліна. Фото: facebook.com/elinasvitolinaofficial

Впродовж року українська зірка тенісу Еліна Світоліна тримала свою кар'єру на паузі: вагітність, народження донечки Скай, поновлення тренувань. Довгоочікуваний вихід спортсменки на корт відбувся на матчі турніру в американському Чарльстоні. Це лише старт ігрової підготовки до головних змагань на ґрунтових кортах — Відкритого чемпіонату Франції. Про його результат йдеться у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

Експерша ракетка України з тенісу Еліна Світоліна в першому раунді турніру WTA500 зустрілася з представницею Казахстану, Юлією Путінцевою. Матч тривав 2 години 46 хвилини і пройшов усі три сети. Перший дійшов до тайбрейку 7:3 на користь українки. У другій партії Путінцева перехопила ініціативу — 6:2 на її користь. У вирішальній партії Світоліна двічі відігравала брейки суперниці, але з третьою втраченою подачею уже не впоралася — 6:4 на користь представниці Казахстану. Головною проблемою у матчі для себе Еліна визначила рівень своєї фізичної готовності — це був її перший матч за понад рік, і він тривав майже три години.

У партнерстві з WTA та організаторами турніру у Чарльстоні Еліна Світоліна провела захід "Теніс грає заради миру". Там збирали гроші для допомоги постраждалим від війни в Україні та для фонду Світоліної. Допомагала їй теперішня перша ракетка України Ангеліна Калініна, а також американські тенісистки Шелбі Роджерс, Кейті Макнеллі, Лорен Девіс та Аліша Паркс.

"Дуже вдячна гравцям і турніру за те, що все відбулося. Вкрай важливо зараз продовжувати допомагати українському народу. Це насправді особливий момент — що ми можемо допомагати багатьма різними способами і шляхами", — каже Світоліна.

Більше спортивних новин:

Прямий ефір