Гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола "золото" та два "срібла" на Кубку Європи

Таїсія Онофрійчук. Фото: facebook.com/team.ukraine.rg

У Баку (Азербайджан) відбувся етап Європейського кубка з художньої гімнастики, у якому виступила Національна збірна України. За підсумками турніру українки здобули чотири нагороди, повідомляє “Дім” із посиланням на Національний олімпійський комітет (НОК).

Змагання проходили за форматом крос-батлів. За результатами кваліфікаційних виступів нагороджували трійку найкращих.

“Замість традиційних фіналів у кожному з видів для сеніорок в індивідуальній та груповій першості діяла система дуелей на вибування, до яких гімнастки відбиралися за сумою балів у кваліфікації”, — зазначили в НОК.

Українки вибороли чотири нагороди

Таїсія Онофрійчук:

  • “золото” у вправах з обручем;
  • “срібло” у вправах зі стрічкою;
  • “срібло” за результатами крос-батлу.

Збірна України (групові вправи):

  • “бронза” у вправах з трьома обручами та двома парами булав.

Читайте також:

Медіа-партнери
Прямий ефір