Вчора о 16:53
Гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола "золото" та два "срібла" на Кубку Європи
05 Травня / 2026
Джерело:
Телеканал “Дім”

У Баку (Азербайджан) відбувся етап Європейського кубка з художньої гімнастики, у якому виступила Національна збірна України. За підсумками турніру українки здобули чотири нагороди, повідомляє “Дім” із посиланням на Національний олімпійський комітет (НОК).
Змагання проходили за форматом крос-батлів. За результатами кваліфікаційних виступів нагороджували трійку найкращих.
“Замість традиційних фіналів у кожному з видів для сеніорок в індивідуальній та груповій першості діяла система дуелей на вибування, до яких гімнастки відбиралися за сумою балів у кваліфікації”, — зазначили в НОК.
Українки вибороли чотири нагороди
Таїсія Онофрійчук:
- “золото” у вправах з обручем;
- “срібло” у вправах зі стрічкою;
- “срібло” за результатами крос-батлу.

Збірна України (групові вправи):
- “бронза” у вправах з трьома обручами та двома парами булав.
Читайте також:
- Збірна України з хокею здобула першу перемогу на Чемпіонаті світу-2026 (ФОТО)
- Українська тенісистка Марта Костюк стала чемпіонкою турніру WTA 1000 (ФОТО)
- Гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола ще дві нагороди на етапі Кубка світу — результати виступів
Підпишись на Facebook каналу "Дім"
Не пропусти наші відео в YouTube "Дім"
18 Червня / 2026














