Про акаунт на OnlyFans, відвертий кліп на пісню Masandra та благодійність: гурт Latexfauna у #Муз_Обороні

Дмитро Зєзюлін — фронтмен гурту Latexfauna. Український інді-поп гурт, заснований колишніми студентами Київського інституту журналістики у 2016 році. За час свого існування гурт випустив два альбоми та десятки пісень, які мають шалену популярність та мільйонні прослуховування на музичних платформах. Музиканти також робили колаборації з іншими артистами.

Під час повномасштабної війни гурт випустив другий альбом — Senbernar, присвячений першому директорові. Нині Latexfauna — єдиний український гурт, який збирає на допомогу ЗСУ через власний акаунт на OnlyFans. Про те, кому належить ця ідея, як ще музиканти збирають гроші на армію та про знімання найвідвертішого кліпу в історії українського шоубізу в #Муз_Обороні розповів Дмитро Зєзюлін.

Музика для учасників гурту Latexfauna тривалий час була звичайним хобі. Кожен мав основне місце роботи. Так, наприклад, Дмитро Зєзюлін досі працює креативним директор виробництва реклами. Гітарист гурту Ілля Случанко — співзасновник компанії "Чиста хата". Барабанщик Максим Гребінь — тестувальник програмного забезпечення. Бас-гітарист Лесь Димань — редактор новин. Клавішник Олександр Мильніков менеджер по продукту.

Деякі учасники навіть хотіли покинути основну роботу й повністю присвятити себе музиці. Пандемія коронавірусу "підкосила" ці плани. Ще більшим шоком стало повномасштабне вторгнення. Втім, саме з початком війни у кар'єрі музикантів почалася нова сторінка. Все почалося з випуску альбому Senbernar.

"Він мав вийти у квітні 2022 року, але випустили ми його лише у вересні. В альбомі є пісня Senbernar, яка присвячена нашому першому директору. Він, на жаль, помер. Він був здоровим дядьком, добрим сенбернаром, який забрав нас з підвалів і вивів у світло шоубізнесу. Сенбернар — це образ Богдана Уцехи", — зізнається Джимтро Зєзюлін.

Дмитро Зєзюлін — автор текстів. Деякі, зізнається, вдалося написати відразу, над деякими довелося попрацювати.

"Зараз у нас є цілий арсенал пісень, які ми плануємо видавати. Всі пісні натхненні рідним краєм, поверненням додому, дитинством, "Тореадорами з Васюківки", там навіть є трошки Тичини", — каже фронтмен гурту Latexfauna.

Пісня Cherkaschyna стала завершальним треком нового альбому. Вокаліст співає про юнацькі роки, дискотеку, останній шанс на зустріч з однокласницею.

"Я подумав, що альбому не вистачає радіохіта. Це було вперше, коли я сів писати хіт. Тоді ж згадав шкільні роки й той момент, коли хлопцю в 11 класі відмовляє дівчина, яка йому подобається. То моя історія, я тоді хотів довести однокласниці, що я класний. Хотів зробити все, щоб вона пожаліла, що відмовила", — зізнається Дмитро Зєзюлін.

Нині гурт дає багато концертів. Кожен виступ розпочинається з благодійного аукціону. Учасники гурту продають свої речі. Наприклад, бас-гітару вартістю 200 доларів, на якій був записаний перший альбом, продали на аукціоні за 40 000 гривень. Гітара Іллі Случанка пішла з молотка за 100 000 гривень.

Часто гурт організовує благодійні концерти. Вторговані за квитки кошти акумулюють на рахунку власного благодійного фонду, зізнається Дмитро Зєзюлін. За ці гроші купують техніку українським військовим. Втім, справжнім відкриттям для гурту та його фанів став OnlyFans.

"Ми там постимо наш розпусний контент, за який люди платять чималі гроші. Тільки за перший тиждень існування акаунту в OnlyFans ми зібрали дві тисячі доларів. Ця ідея спала на думку нашому гітаристу Іллі Случанку. Ми швидко переконалися у тому, що це класне джерело для збору донатів на ЗСУ", — каже музикант.

У вересні 2023 року виходить кліп на пісню Masandra. Відео зняте одним кадром і складається з однієї сцени "художньої еротики". Режисером кліпу став українсько-ізраїльський кліпмейкер Інді Хайт. 

"Ідея кліпу виникла в Інді Хайта. Він озвучив її й сказав: "Знаю, що ніхто в Україні на це не погодиться, крім тебе". Я почув, що він хоче і погодився. На це нормально відреагувала моя дружина. Це просто кіно. Залаштунки можна побачити на OnlyFans. Підписка коштує 12 доларів, 10 з яких автоматично іде у наш благодійний фонд. Ми спрямовуємо гроші на закупівлю дронів для ЗСУ", — зізнався Дмитро Зєзюлін.

Пісня Levada увійшла до альбому Senbernar. Багатьом слухачам здається, що пісня — рефлексія на війну в Україні. Втім, це історія, яка народилася під враженням від гри Red Dead Redemption 2. Дмитро Зєзюлін перейнявся долею головного героя.

"Коли я грав в гру, то тричі плакав через трагічну долю головного героя. Мене дуже це пройняло й одного разу я сів на кухні й написав пісню Levada. Вона вийшла дуже українською. Можна подумати, що вона натхненна нашою війною. Це пісня про прощання чоловіка і жінки під зоряним небом", — резюмує музикант.

Дмитро Зєзюлін гордиться стійкістю українців і бажає землякам піклуватися одне про одного та донатити на ЗСУ, наближаючи перемогу України.

Попередні випуски #Муз_Оборони:

Прямий ефір