Дуже знані артисти в Росії вважають Путіна злочинцем, а його режим — фашистським, — поет Юрій Рибчинський

Юрій Рибчинський. Скриншот: kanaldim.tv

Поет, драматург і народний артист України Юрій Рибчинський у програмі "Точка опори" на телеканалі "Дім" розповів про російських артистів, які зараз підтримують Україну, а також пригадав українських зірок, котрі перейшли на бік ворога.

"З багатьма я перестав спілкуватися. Не можу називати прізвища, але є дуже знані композитори, актори, які абсолютно на боці України. Я розумію, що з ними буде, якщо я їх назву. Але з перших же днів [повномасштабної війни] мені прийшли від них повідомлення про те, що вони на нашому боці. Я не можу сказати, хороші вони чи погані, але вони є. Ті, які вважають Путіна злочинцем, а режим, у якому вони живуть — фашистським", — сказав він.

Пригадав Рибчинський і українських артистів, котрі нині підтримують Росію, зокрема Ані Лорак, Таїсію Повалій, Наташу Корольову. За словами композитора, Бог усіх їх розсудить.

Юрій Рибчинський — поет, драматург, сценарист, один із засновників сучасної української естрадної пісні. Народний артист України. Є автором текстів до пісень Володимира Івасюка, Ігоря Поклада, Миколи Мозгового. Загалом на пісні покладено понад 150 віршів Рибчинського. Їх виконували Ніна Матвієнко, Назарій Яремчук, Наталія Могилевська, Руслана Лижичко та багато інших співаків. Юрій Рибчинський є автором лібрето до мюзиклу "Едіт Піаф. Життя у кредит", рок-опери "Біла ворона. Жанна д'Арк" та інших. Одружений. Має сина Євгена, який також пише вірші.

Більше новин із "Точки опори":

Прямий ефір