"Ціль знищено": у Музеї війни відкрили виставку про перші місяці оборони неба Київщини

На території Національного музею історії України у Другій світовій війні відкрили виставку “Ціль знищено: небо Київщини”. Вона присвячена подіям лютого-квітня 2022 року та розповідає про боротьбу за небо на початку повномасштабного вторгнення РФ. Про це повідомляє “Дім” із посиланням на Київську міську військову адміністрацію (КМВА).
В основі виставки — автентичні матеріали бойової роботи підрозділів Повітряного командування “Центр”: фотографії, фрагменти знищених ворожих літальних апаратів, залишки ракет і безпілотників.




“Кожен експонат є свідченням роботи воїнів, які виконували завдання із захисту столиці та області”, — зазначають в КМВА.
Експозиція дозволяє побачити події того періоду через конкретні факти та результати, а також простежити, як формувався захист українського неба — від перших днів оборони до нинішніх можливостей.
Виставка працюватиме до 20 квітня 2026 року.
Читайте також: Серед задокументованого — підрив Каховської ГЕС: виставку про екологічні злочини росіян відкрили в Норвегії
Нагадаємо, у Києві у вестибюлі станції метро “Золоті ворота” триває виставковий проєкт, присвячений 77-й річниці заснування НАТО.














