Виставку до 77-ї річниці заснування НАТО відкрили у київському метро (ФОТО)

У Києві у вестибюлі станції метро “Золоті ворота” відкрили виставковий проєкт, присвячений 77-й річниці заснування НАТО. Про це повідомляє “Дім” з посиланням на СтратКом Збройних сил України.
Експозиція знайомить із місією НАТО, історією співпраці України з Альянсом, а також показує роль міжнародної підтримки у зміцненні обороноздатності держави.


“Виставка демонструє, як допомога союзників стала важливим чинником у протидії повномасштабній агресії, а також знайомить із ключовими ініціативами, зокрема Коаліціями спроможностей та програмами забезпечення Збройних сил України сучасним озброєнням і технологіями”, — йдеться у повідомленні.
Окремий блок експозиції присвячений новим форматам міжнародної взаємодії, які нині формують основу безпеки в Європі.




Виставка триватиме до 10 квітня, тож відвідати її та дізнатися більше про партнерство України з НАТО можуть усі охочі.
Читайте також:
- "Тиха мелодія українського спадку": виставку вишитого вбрання відкрили у Львові (ФОТО)
- Дві великі виставки про Крим та мистецтво під час війни відкрили в Уяздовському замку у Варшаві (ФОТО)
- "Часів Яр. Вогнетривкі": у Стокгольмі відкрили виставку про оборону міста














