Виставку до 77-ї річниці заснування НАТО відкрили у київському метро (ФОТО)

На станції метро “Золоті ворота”. Фото: facebook.com/AFUStratCom

У Києві у вестибюлі станції метро “Золоті ворота” відкрили виставковий проєкт, присвячений 77-й річниці заснування НАТО. Про це повідомляє “Дім” з посиланням на СтратКом Збройних сил України.

Експозиція знайомить із місією НАТО, історією співпраці України з Альянсом, а також показує роль міжнародної підтримки у зміцненні обороноздатності держави.

“Виставка демонструє, як допомога союзників стала важливим чинником у протидії повномасштабній агресії, а також знайомить із ключовими ініціативами, зокрема Коаліціями спроможностей та програмами забезпечення Збройних сил України сучасним озброєнням і технологіями”, — йдеться у повідомленні.

Окремий блок експозиції присвячений новим форматам міжнародної взаємодії, які нині формують основу безпеки в Європі.

Виставка триватиме до 10 квітня, тож відвідати її та дізнатися більше про партнерство України з НАТО можуть усі охочі.

Читайте також:

Медіа-партнери
Прямий ефір