Збірна України з хокею програла японцям на ЧС-2023 та не підвищилася в класі

Збірна Японії проти збірної України. Фото: facebook.com/fhu.com.ua

Українські хокеїсти покращили гру і турнірні здобутки, але не зробили вирішального кроку нагору — національна збірна й наступного сезону виступатиме у третьому дивізіоні світового хокею.

Попри стартову поразку від китайців, на фініші змагань збірна України була претенденткою на підвищення у класі — для остаточного успіху потрібно було обіграти фаворитів. Однак здолати збірну Японії знову не вдалося і українці програли азійському супернику з рахунком 3:5. Україна посіла у дивізіоні ІВ другу підсумкову позицію. Про прогрес та нові шанси українських боксерів розповідається у програмі "Коло спорту" на каналі "Дім".

У першому періоді команда Вадима Шахрайчука пропустила дві шайби, не закинувши жодної у відповідь. Другий період також залишився за японцями, які перед останньою 20-хвилинкою вели в рахунку 4:0.

У заключному періоді українці пропустили вже на першій хвилині і рахунок став 5:0. Потім наша команда змогла забити у ворота суперника три шайби та скоротити відставання, але уникнути поразки "синьо-жовтим" не вдалося.