Збір на мільйон, два освідчення і майже одна бійка: Volodymyr Dantes розповів про свій київський концерт

Volodymyr Dantes. Фото: kanaldim.tv

Четвертого листопада Volodymyr Dantes відіграв у Києві свій перший сольний концерт. На самому його початку почалися проблеми з технікою, що навіть представники майданчика пропонували завершувати виступ. Попри все, артист таки відіграв концерт повністю і зібрав на благодійному аукціоні мільйон гривень для ЗСУ. Про те, що відбувалося того вечора, Volodymyr Dantes розповів у програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець".

Зібраний мільйон гривень співак направив на допомогу батальйону "Вовки Да Вінчі". На благодійному аукціоні, що відбувся в рамках концерту, за 3000 євро продали пляшку шампанського "Артемівське" з Бахмутського заводу, за 2000 євро — картину української художниці Соні Морозюк та гітару Володимира Дантеса — за 6000 євро. Також під час концерту відбулося два освідчення і майже бійка.

"Там було два освідчення: одне заплановане, інше хаотичне. Хаотичне було від нашого режисера проєкту "Будинок культури". На концерті сталася дуже велика проблема з технікою — вимкнулось усе, що могло вимкнутись. Я ніколи не стикався з таким. Намагались щось увімкнути, а нічого не вмикається. Все постійно переривається. Здавалося, що цей концерт іде просто коту під хвіст. Промайнула думка, що зараз я вибачаюся перед глядачами і скажу, що ми повертаємо гроші за квитки чи ви можете обміняти їх на наступний концерт. А потім згадав, що це благодійний концерт — я не можу віддати гроші, бо це все на армію", — розповів Volodymyr Dantes.

Повна версія інтерв'юПро збори на ЗСУ, "Будинок культури" та виставу: інтерв'ю з Volodymyr Dantes у програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець"

Гостями 30-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: ведучі YouTube-шоу "Ебаут" — Катерина МотричЯрослава Кравченко та Наті Гресько, а також співак, телеведучий і волонтер Volodymyr Dantes.

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 47 млн переглядів* на диджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 20.11.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір