"Якось я вирішила стати емо": комікеса Анастасія Ткаченко показала Вінницю свого дитинства (ФОТО, ВІДЕО)

Анастасія Ткаченко. Фото: kanaldim.tv

Комікеса, стендап-артистка Анастасія Ткаченко через щільний графік нечасто приїжджає до рідної Вінниці, де живе її мама. Місця свого дитинства Настя показала в проєкті "Міста" на телеканалі "Дім".

У Вінниці Настя жила до 2012 року, поки не вступила до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де на економічному факультеті отримала спеціальність "менеджмент і адміністрування персоналу".

Настя виросла в мікрорайоні Вишенька. Коли приїжджає до рідного міста, любить прогулюватися парком, що веде до Вишнівського озера.

"Це моє найулюбленіше місце, чи не кожен день тут проводила. По-перше, тут я гуляла з собакою, по-друге, ми з друзями в юності ходили сюди випити всяких приколів. Ми йшли гуляти на озеро і витворяли тут багато різного. У дитинстві нам говорили, що в цьому озері не можна купатися, бо нібито сюди приходять топитися бомжі. Така була міська легенда", — розповіла вона.

На Вишневому озері досі продається особлива шаурма — зі смаком дитинства.

Анатолій Анатоліч і Анастасія Ткаченко

Настя з теплом згадує свої дитячі роки.

"Батьки у мене були класні. Мене не обмежували в якихось проявах. Найбільший шок був, тільки коли я якось вирішила стати емо. Якось тато з мамою повернулися з відрядження (вони залишали мене одну), а замість дівчинки, яка любила каблучки, красиві штучки, побачили дитину всю у чорному. Я собі пошила чорну спідницю з фатину, на грудях — здоровий рожевий череп, і слухаю групу Tokio Hotel. І заявляю: мамо, якщо ти не даси дослухати цю пісню, то я вам всім влаштую", — згадує комікеса.

Після цього батьки посадили дочку на тиждень під "домашній арешт", і її захоплення емо швидко минуло.

Анастасія Ткаченко в дитинстві

Анастасія Ткаченко закінчила гімназію з поглибленим вивченням іноземних мов, зараз це Вінницький гуманітарний ліцей №1 імені М. Пирогова. Настя дуже любила школу, їй подобалося і вчитися, і просто приходити в цю стару будівлю 1936 року побудови.

Анастасія Ткаченко

"Школа — це моя альма-матер, це те, звідки починалася я як особистість. У мої часи це була гімназія з поглибленим вивченням іноземних мов. У мене була англійська мова. Ми вивчали звичайну англійську, бізнес-англійську, англійську літературу та англійську граматику — це чотири окремі предмети. У мене хороша англійська, і це тільки завдяки школі. Другою мовою у мене була німецька, але з нею у мене гірше. Взагалі я добре вчилася, в атестаті у мене немає жодної дев'ятки", — зазначила Настя.

Анастасія Ткаченко була першою президенткою школи. Одним з пунктів її передвиборчої програми була установка індивідуальних шафок для учнів замість гардероба. У ті роки реалізувати цю обіцянку не вийшло. Але коли Настя вже закінчила школу, її мрію втілили інші.

Анатолій Анатоліч і Анастасія Ткаченко

У шкільні роки у Насті проявилися артистичні здібності. Вона грала в шкільній команді КВК, що стало відправною точкою у її майбутній кар'єрі.

Але свій артистизм вона проявляла не тільки на сцені.

"Коли хотілося прогуляти якийсь урок, то йдеш до медпункту і кажеш, мовляв, голова болить. А лікар тільки на тебе подивиться і одразу: "Не болить". Коли моя акторська гра стала кращою і вдавалося зіграти "голова болить", то відпускали", — згадує Анастасія.

Клас, у якому навчалася майбутня актриса, був дуже дружний.

"Моя найкраща шкільна подруга — Настя, з якою я дружу досі. І ще мій однокласник Сєва", — повідомила вона.

Настя Ткаченко сиділа на передостанній парті з хлопчиком Женею, з яким у неї були романтичні стосунки в 10 класі.

"Тоді все було просто. Коли ми розлучилися, то Женя просто пересів за іншу парту і сидів разом з Ігорем", — сказала вона.

Анатолій Анатоліч і Анастасія Ткаченко

При кожному своєму приїзді до Вінниці Настя помічає, як змінюється її місто в період війни.

"Сюди приїхало дуже багато переселенців. Вінниця стала більшою. І, попри війну, Вінниця розквітає. І, попри всі турботи, люди тут трохи щасливіші. Ось чомусь мені так здається. Коли я приїжджаю, у мене таке враження, що місто мене обіймає й у мене знижується тривожність, я відчуваю себе вдома, відчуваю себе комфортно. І рефлекторно мені здається, що всі люди, які тут живуть, відчувають себе так само", — резюмувала Анастасія Ткаченко.

Анатолій Анатоліч і Анастасія Ткаченко

З попередніх випусків проєкту "Міста":

Медіа-партнери
Прямий ефір