Вікторія Онопрієнко стала чемпіонкою Європи з художньої гімнастики — цього успіху чекали 18 років 

Вікторія Онопрієнко. Фото: facebook.com/ugf.org.ua

18 років без найвищих особистих нагород європейського ґатунку у насправді дуже українському і дуже успішному для нас виді спорту — художній гімнастиці. Повернення на золоту вершину відбулося завдяки перемозі Вікторії Онопрієнко, розповідається у програмі "Коло спорту" на каналі "Дім".

На чемпіонаті Європи у Баку Вікторія блискуче виграла у вправах з обручем. Українка насправді була фавориткою змагань і підтвердила цей статус перемогою. Для дівчини це перша золота нагорода в особистих змаганнях континентального рівня. 19-річна киянка була учасницею Олімпійських ігор у Токіо, призеркою чемпіонату Європи у команді. І, до речі, українська команда за участі Онопрієнко відзначилась і в Баку, здобувши там "срібло" у багатоборстві. 

"Я була дуже рада, що ми змогли завоювати в командних змаганнях "срібло". Але коли усвідомила, що сама завоювала "золото", мене переповнювали емоції і гордість за те, що я підняла наш прапор на найвищій ступінь п'єдесталу. На цьому старті присвячую я свої перемоги нашій Батьківщині, всім захисникам, які боронять нашу країну", — каже спортсменка.

Більше спортивних новин:

Прямий ефір