Українське фехтування каже "ні" участі у турнірах, куди допустять російських та білоруських спортсменів

Українські фехтувальниці. facebook.com/fencing.ukraine

Українське фехтування каже "ні" участі у турнірах, куди можуть бути допущені чи змагатимуться російські та білоруські спортсмени. Національна федерація ухвалила необхідні рішення — українці не лише не виходитимуть на двобої безпосередньо проти росіян та білорусів, а й не будуть жодним чином представлені на змаганнях, куди отримають запрошення фехтувальники з країн-агресорок. 

Українці готують план щодо протидії та оскарження рішення Міжнародної федерації, яка раніше допустила повернення вигнанців до великих турнірів. У Києві ж тим часом проходять національні змагання найсильніших — час боротьби за особисту першість серед володарок рапіри. Детальніше про них йдеться у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".  

"Мені було дуже приємно фехтувати з дівчатами. Майже всі мої перемоги відбуваються на характері. Техніка і якісь прийоми є у всіх, тому бореться мозок і характер", — каже переможниця всеукраїнських змагань найсильніших Ольга Сопіт.

"Є рішення Федерації не змагатися з представниками країн-агресорок. Розробляється конкретний план дій, як ми будемо діяти на тих змаганнях, де будуть спроби повернути росіян та білорусів. Залежно від цього будуть діяти наші спортсмени, тренери та офіційні особи", — пояснила відповідальний секретар Федерації фехтування України Олена Шевчук.

Президент Національної федерації фехтування України Михайло Ілляшев повідомив, що було прийняте наступне рішення — якщо до змагань будуть допущені росіяни, українці виїжджають на перші змагання і там намагаються схвилювати та підняти спортивний світ, щоб той теж занепокоївся присутністю представників РФ та Білорусі. Якщо вийде — українці змагатимуться.

Більше спортивних новин:

Медіа-партнери
Прямий ефір