Україна повернула з російської неволі ще 200 людей — деталі обміну (ФОТО)

Обмін полоненими 5 березня 2026 року. Фото: @V_Zelenskiy_official

Сьогодні, 5 березня, в Україну повернули ще 200 українців із російської неволі. Серед звільнених — захисники Маріуполя, Донеччини, Луганщини, Харківщини та Запоріжжя. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський, інформує “Дім”.

“Сьогодні 200 українських родин отримали найочікуваніше повідомлення: їхні рідні повертаються додому. І це завжди хороші новини для всіх нас, для всієї країни — повернення наших людей на рідну землю. Серед тих, хто повертається, — захисники Маріуполя, Донеччини, Луганщини, Харківщини, Запоріжжя”, — зазначив глава держави.

Він уточнив, що звільнені українці — це воїни Збройних сил, Державної спеціальної служби транспорту, прикордонники та нацгвардійці.

“Щоразу, коли наші вдома, це доводить, що Україна працює, щоб повернути кожного й кожну. Нікого не забуваємо. Залучаємо посередників. Я вдячний усім, хто допомагає Україні”, — наголосив він.

Окремо Володимир Зеленський подякував Сполученим Штатам за підтримку у реалізації цього обміну, а також українським військовим, які забезпечують поповнення обмінного фонду.

“Вдячний усім нашим воїнам, які на фронті забезпечують поповнення обмінного фонду для України. Повернення наших додому — це результат сили українських захисників”, — заявив президент України.

Читайте також: Майже чотири роки очікування: кого Україні вдалося повернути під час першого обміну полоненими у 2026 році

Нагадаємо, минулий обмін полоненими відбувся 5 лютого. Тоді з російської неволі вдалося звільнили 157 цивільних та військових.

Медіа-партнери
Прямий ефір