Солдати, офіцери та цивільні: президент повідомив про повернення 157 українців із полону

В Україну повернули ще 157 громадян, більшість із яких перебували в російському полоні ще з 2022 року. Про це у соцмережах повідомив президент Володимир Зеленський, інформує "Дім".


“Повертаємо наших додому — 157 українців. Воїни Збройних сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби. Солдати, сержанти та офіцери. І також із захисниками повертаються цивільні. Більшість були в полоні ще з 2022 року”, — зазначив глава держави.
Сьогоднішній обмін відбувся після тривалої паузи. Зеленський наголосив, що його вдалося реалізувати завдяки злагодженій роботі всіх, хто займається обмінами, а також тим, хто на фронті поповнює обмінний фонд для України.




“Без рішучості наших воїнів такі обміни були б неможливими, тому кожен результат наших підрозділів — це те, що підтримує і можливість повертати українців додому з Росії”, — сказав він.
Президент додав, що Україна продовжує роботу, аби звільнити всіх українців із полону.
“Маємо повернути та обов’язково повернемо всіх. Щодо кожного прізвища ми працюємо, щоб кожна сім’я дочекалася своїх”, — заявив Володимир Зеленський.
Читайте також: Що робити в перші хвилини після обстрілу — алгоритм дій














