Україна повернула з російського полону ще 160 захисників (ФОТО)

Сьогодні, 26 червня, Україна провела черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських захисників, які перебували в російській неволі з 2022 року. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський, інформує "Дім".
За словами глави держави, серед звільнених — військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
"Серед звільнених сьогодні — військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках", — зазначив президент.




Зеленський подякував команді, яка займається організацією обмінів, а також українським військовим, які на передовій поповнюють обмінний фонд, що дає змогу повертати полонених додому.
"Пам'ятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних", – наголосив Володимир Зеленський.





Читайте також: Меморіал Героїв Небесної Сотні створять в Україні — погоджено проєкт














