Україна повернула ще 300 захисників з російського полону — деталі від президента (ФОТО)

Сьогодні, 6 березня, з російського полону в Україну повертаються ще 300 українських захисників. Серед них — рядові, сержанти й офіцери. Також вдалося звільнити та повернути додому двох цивільних українців. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський, інформує “Дім”.
“Ще 300 українських захисників повертаються додому з російського полону. Також двох цивільних українців вдалося сьогодні повернути. Серед них — хлопці із Збройних сил України, Національної гвардії, нашої прикордонної служби. Рядові, сержанти, офіцери”, — сказав президент.
Зеленський зазначив, що вони захищали Україну на різних напрямках — Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Херсонському, а також у Маріуполі. Більшість із них перебували в полоні понад рік, а деякі — ще з 2022 року.




Окремо він подякував усім, хто працює над поверненням українців додому.
“Дякую всім нашим воїнам, які забезпечують цей результат, поповнюючи обмінний фонд для України. Дякую усій команді, яка працювала заради цього результату. Вдячний Сполученим Штатам за посередництво. Важливо, що домовленості спрацювали. Памʼятаємо про кожного та кожну, й обовʼязково маємо повернути всіх наших людей”, — заявив Володимир Зеленський.




Читайте також: Майже чотири роки очікування: кого Україні вдалося повернути під час першого обміну полоненими у 2026 році
Нагадаємо, напередодні, 5 березня, в Україну повернули 200 українців із російської неволі. Серед звільнених — захисники Маріуполя, Донеччини, Луганщини, Харківщини та Запоріжжя.














