Три "золота" та рекорд: українка Онофрійчук тріумфувала на Кубку світу з художньої гімнастики

Таїсія Онофрійчук. Фото: kamyanske.com.ua

17-річна українська гімнастка Таїсія Онофрійчук здобула три золоті медалі у фіналах окремих вправ на етапі Кубка світу з художньої гімнастики, що відбувся у Софії (Болгарія). Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України, інформує "Дім".

Онофрійчук продовжила успішні виступи на турнірі, додавши до "золота" в особистому багатоборстві ще три нагороди найвищого ґатунку в окремих фіналах.

Таїсія Онофрійчук. Фото: facebook.com/olympicua

Зокрема, українка перемогла у таких видах:

  • у вправах з м’ячем;
  • з обручем;
  • зі стрічкою.

Таким чином спортсменка встановила власний рекорд за кількістю золотих нагород на одному етапі Кубка світу. 

"Раніше її найкращим результатом були три "золота", здобуті торік також у Софії", — зазначили в НОК.

Читайте також: 

Медіа-партнери
Прямий ефір