Українські спортсмени виграли медалі на Кубку світу зі спортивної гімнастики та богатирського багатоборства

23-річний український гімнаст Назар Чепурний переміг в опорному стрибку на першому етапі у сезоні Кубка світу зі спортивної гімнастики, який проходить у німецькому Котбусі. Про це повідомляє “Дім” із посиланням на Міністерство молоді та спорту.
“Назар був кращим кваліфікації і у фіналі не поступився лідерством. За сумою двох стрибків він отримав від суддів переможні 14,716 бала”, — йдеться у повідомленні.
Ще одна українська спортсменка, яка виступала у фіналах Кубка світу у Котбусі, Богдана Ковальова посіла шосте місце у вправах на колоді. Вона отримала 11,566 бала.
Також успішно виступила Національна збірна України з богатирського багатоборства на Кубку світу з двоборства лог-ліфт і тяги Old School Strongman Baltic Open Cup, який відбувся у місті Шяуляй (Литва).

Результати українських спортсменів
- Тетяна Давиденко — "золото" у ваговій категорії до 63 кг та срібло в абсолютному заліку серед жінок.
- Валерій Газаєв — "золото" в абсолютному заліку (Military); "срібло" у ваговій категорії до 120 кг; "бронза" в абсолютному заліку серед чоловіків. Він також встановив новий рекорд України у ваговій категорії до 120 кг у сумі триборства — 701 кг.
- Володимир Дубовой — "золото" у ваговій категорії до 90 кг.
Нагадаємо, що наші спортсмени представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи, який відбудеться з 8 по 10 травня у місті Цхалтубо (Грузія).
Читайте також: Російських спортсменів допустили на Паралімпіаду-2026 під прапорами РФ — реакція України
Як повідомлялося, напередодні, 22 лютого, на XXV зимових Олімпійських іграх (Мілан — Кортіна — 2026) в Італії відбулися заключні змагання, після яких було сформовано підсумковий медальний залік.
В останній змагальний день Ігор було розіграно п’ять комплектів нагород — у лижних перегонах, бобслеї, керлінгу, хокеї та фристайлі. Водночас ще напередодні збірна Норвегії достроково гарантувала собі перемогу в медальному заліку.














