Українські синхроністки взяли "золото" на міжнародних змаганнях у Парижі (ВІДЕО)

Українські синхроністки вдало розпочали міжнародний сезон, здобувши золоту медаль на другому етапі Кубка світу у Парижі. Про це повідомляє “Дім” з посиланням на Федерацію України з синхронного плавання.
Переможний виступ команді принесли Марія Гринішина, Уляна Гринішина, Владислава Кочерба, Єлизавета Лимар, Дар’я Мошинська, Амелія Волинська, Марія Зачепа та Марія Здоровцова.
Українки представили програму з другою за складністю серед усіх учасниць. Її вперше показали на міжнародній арені — як суддям, так і глядачам.
“За свій яскравий виступ наша команда отримала 212.4735 бала, що принесло їй перше місце”, — йдеться у повідомленні.
Там також наголосили, що українська збірна вже давно входить до числа лідерів світового синхронного плавання, і цього разу спортсменки знову підтвердили свій рівень.
Президент Федерацій України зі стрибків у воду та синхронного плавання Ігор Лисов привітав команду та тренерський штаб з переможним стартом сезону і побажав нових досягнень.
Наступний етап Кубка світу з артистичного плавання відбудеться у китайському Сіані з 1 до 3 травня.
Читайте також: "Українці мають унікальну волю": Зеленський нагородив паралімпійців після Ігор в Італії (ФОТО)
Нагадаємо, на ХІV зимових Паралімпійських іграх українські спортсмени вибороли 19 медалей: три золоті, вісім срібних і вісім бронзових. Україна посіла сьоме місце в загальнокомандному заліку й третє місце за загальною кількістю здобутих нагород.














