Телеканал "Дім" став доступним абонентам найбільшої цифрової супутникової платформи Італії Tivùsat

Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" запустило трансляцію каналу "Дім" на цифровій супутниковій платформі Tivùsat, яка  надає послуги понад 6 млн абонентам в Італії, Ватикані та Сан-Марино. 

З 2022 року, після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, платформа Tivùsat транслює телеканал українського іномовлення FREEДОМ. Угода ДП "МПІУ" та Tivùsat щодо каналу "Дім" дає можливість безкоштовного перегляду телеканалу для тих абонентів в Італії, які не можуть приймати цифрове наземне телебачення. Трансляція телеканалу "Дім" через супутникову платформу Tivùsat стала можливою завдяки тому, що телеканал  розпочав мовлення  на супутнику Hot Bird 13G.

Італія — одна з європейських країн-лідерок з поширення безкоштовного супутникового телебачення. Tivùsat є спільним підприємством трьох структур: державного італійського мовника RAI, провідного приватного італійського телерадіохолдингу Mediaset та телекомунікаційної компанії Telecom Italia Media. Платформа працює на ринку телекомунікаційних послуг з 2009 року та надає послуги понад шести мільйонам абонентів.

Однією з переваг Tivùsat є електронний довідник з описом всіх проєктів, який дозволяє створити персоналізований графік перегляду з улюбленими програмами. Послуга доступна для власників телевізорів, смартфонів та планшетів iPhone, iPad, Android.

Як повідомлялося раніше, трансляція телеканалу українського іномовлення "Дім" стала доступною в усіх тарифних пакетах одного з найбільших чеських інтернет-провайдерів онлайн телебачення Gonet.TV, який можна дивитися в країнах Європейського Союзу, а також в Ісландії та Норвегії.

Прямий ефір