Телеканал "Дім" став доступним для абонентів Gonet.TV в усіх країнах ЄС, Ісландії та Норвегії

Трансляція телеканалу українського іномовлення "Дім" стала доступною в усіх тарифних пакетах одного з найбільших чеських інтернет-провайдерів онлайн телебачення Gonet.TV, який можна дивитися в країнах Європейського Союзу, а також в Ісландії та Норвегії.

Угода ДП "МПІУ" з чеським сервісом Gonet.TV щодо трансляції каналу "Дім" зміцнює співпрацю, розпочату 2023 року трансляцією телеканалу FREEДОМ, та розширює можливості перегляду телеканалу "Дім" за кордоном через IPTV сервіси. Абоненти Gonet.TV зможуть дивитися телеканал "Дім" у Чехії, Польщі, Словаччині, Німеччині, Італії, Франції, Угорщині, Болгарії, Австрії, Іспанії, Ірландії, Данії, Бельгії, Португалії, Голландії, Литві, Латвії, Естонії, інших країнах ЄС, а також у Норвегії та Ісландії.

Презентуючи можливості перегляду телеканалу "Дім" своїм абонентам, представники Gonet.TV особливо відзначили соціальні проєкти каналу про возз’єднання українських родин після тривалої розлуки, спецтеми про українських біженців за кордоном, культурологічно-пізнавальні та музичні програми та якісний кінопоказ українських фільмів. Окремою рекомендацією Gonet.TV представив трансляцію каналом "Дім" фільму Сергія Параджанова "Тіні забутих предків".

Дивитися трансляцію "Дому" через сервіс Gonet.TV можна на смарт телевізорі, планшеті, комп’ютері, ноутбуку, смартфоні через будь-яке інтернет-з’єднання від будь-якого інтернет-провайдера. Також однією з переваг сервісу є можливість відкладеного перегляду значної частини контенту телеканалу протягом 30 діб після ефіру. Це дозволяє глядачам дивитися улюблені проєкти у зручний час.

Влітку 2023 року Gonet.TV вийшов на український ринок та запустив тарифний пакет "Україна" з українськими телеканалами в країнах ЄС. Для українських біженців пакет "Україна" був безкоштовним. З 2023 року в цьому пакеті, в також в усіх інших пакетах Gonet.TV доступна трансляція російськомовного телеканалу українського іномовлення FREEДОМ.

Як повідомлялося раніше, розширення міжнародної дистрибуції телеканалу "Дім" — одна зі стратегічних задач ДП "МПІУ" в 2024 році. З 1 лютого телеканал "Дім" розпочав тестове мовлення на супутнику Hot Bird 13G. Це дозволяє збільшити доступність трансляції каналу "Дім" в Європі, Центральній Азії, на Північному узбережжі Африки та Близькому Сході.

Ефір телеканалу "Дім" також можна дивитися на діджитал-майданчиках мовника в мережі інтернет: на сайті та на YouTube-каналі, за допомогою супутникового мовлення (через супутники Hot Bird 13G та Astra-4A), через ОТТ-платформи та мережі кабельних операторів. 

Прямий ефір