Прилетіла до Києва останнім рейсом у ніч на 24 лютого: зворушлива зустріч двох сестер через майже три роки розлуки

Героїня сьогоднішнього випуску проєкту "Дочекаюсь" повернулася до Києва, щоб побачити й обійняти свою рідну сестру та племінника, який народився всього лише два тижні тому. Ведуча Лілія Ребрик з командою телеканалу "Дім" зробили все можливе, щоб ця зустріч стала незабутньою.
Аня та Віка
Анні Пасічник 31 рік. Вона через роки повернулася в Україну з Арабських Еміратів, щоб побачити своїх рідних. У Києві проживають її батьки та молодша сестра Вікторія, яка два тижні тому стала мамою.
Аня — співачка, закінчила вокальне відділення Київської академії естрадного та циркового мистецтв. У 2016 році їй запропонували попрацювати в Дубаї, тож киянка залишилася в Об'єднаних Арабських Еміратах.
"Зараз я вже резидентка країни. Співаю в шоу, виступаю на різних івентах. Також співаю в найвищому лаунж-ресторані світу. Це 154-й поверх, 585 метрів над землею, літаки літають — і я співаю", — розповіла вона.


Її сестрі Вікторії 25 років. Попри те, що Вікторія чотири роки відучилася в естрадно-цирковій академії на акторку і режисерку, зараз у жінки свій маленький бізнес, вона — майстерка з манікюру.
За дев'ять років, які Анна працює в Еміратах, Віка приїжджала до сестри лише двічі.
"Каже, що не дуже любить Дубай, що це місто не для відпочинку. Вона фанатіє від Києва, фанатіє так, що готова взагалі нікуди не виїжджати", — пояснила Анна.

Востаннє Вікторія приїхала в Дубай до сестри за тиждень до початку повномасштабної війни, а батьки тоді поїхали відпочивати в Єгипет. Зворотний квиток до Києва у Віки був на 23 лютого 2022 року. У Анни було недобре передчуття, вона просила сестру не їхати і залишитися в Дубаї. Але у Вікторії на 24 лютого вже були клієнти в Києві, і вона дуже хотіла додому.
Літак приземлився в аеропорту "Бориспіль" о 00:12, а о 5-ї ранку почалося повномасштабне російське вторгнення.
"Я себе картала за те, що не зупинила її. А коли я дізналася, що ще й батьки вирішили повернутися до Києва, я взагалі до пуття не спала — постійно сиділа в новинах, впала в депресію через те, що нічим не можу допомогти", — згадує Анна.
Після першого тижня в Києві Вікторія посадила всіх в автомобіль, забрала ще сім'ю маминої сестри — і вивезла рідних на захід України. А сама повернулася до столиці. У Києві вона познайомилася з хлопцем, і за рік Вікторія оголосила родині, що вагітна. Нещодавно у неї з чоловіком народився син Давид.
"Щойно я дізналася, що Віка вагітна, то одразу сказала: я буду хрещеною мамою. Обіцяла приїхати в березні, щойно в мене закінчиться сезон у Дубаї. Але потім зрозуміла, що сьогодні такий час, що нічого не можна відкладати на потім, бо ніхто не знає, що буде завтра. Треба жити тут і зараз. Тому я тут, у Києві", — зазначила Анна.
Підготовка зустрічі
Анна разом із командою "Дочекаюсь" вирішила влаштувати сюрприз сім'ї, насамперед Віці, тому приїхала до Києва потайки.
Оскільки Віка — молода мама, Лілія Ребрик запропонувала ідею: влаштувати благодійний бранч для молодих мам, запросити на цю зустріч Вікторію і там влаштувати несподівану і таку довгоочікувану зустріч двох сестер.
У здійсненні задуманого команді "Дочекаюсь" допомагав чоловік Вікторії — Олександр, зі своїм завданням — умовити дружину сходити на бранч — він впорався на "відмінно". Друга помічниця від сім'ї — двоюрідна сестра дівчат Катерина. Катя працює на телеканалі "Дім" і буде нібито організовувати зйомку благодійного бранчу від Лілії Ребрик, на який запросила і Вікторію.
Учасниці вечора — акторки та редакторки проєкту "Дочекаюсь", які виступили в ролі молодих мам.
Щоб підготувати Віку до зустрічі, впродовж бранчу вона матиме справу з підказками, що натякають на Анну.
"Віка взагалі одна з перших завжди розколювала мої сюрпризи. Наприклад, я якось жила в Китаї, і приїхала додому не через пів року, а через місяць. Відчиняю двері, а там рідні, наче вони знали. І Віка мамі каже: "Я ж тобі казала, що вона сьогодні приїде". А Віка просто проаналізувала мої сторіз, і розкусила мій сюрприз. Тому я впевнена, що і сьогодні вона впорається", — в передчутті зустрічі сказала Анна.
Підказка № 1. Дубайський шоколад
Перша підказка — дубайський шоколад.

За легендою, двоюрідна сестра Катя (нібито адміністраторка бранчу) забула вчасно замовити квіти для Лілії Ребрик. Тому вона попросила Віку забрати букет, який їй довіз кур'єр до будинку.
У букеті — дубайський шоколад. У ролі кур'єра — адміністратор проєкту "Дочекаюсь".

Вікторія прийняла букет, звернула увагу на шоколад, але у неї жодних асоціацій не виникло.

Катя попросила сестру вручити букет Лілії Ребрик перед виступом, ведуча вирішила ще раз привернути увагу Вікторії до підказки.
"Ой, до квітів ще й мій улюблений дубайський шоколад. Вікторіє, а ви любите дубайський шоколад?" — звернулася Лілія.
Вікторія дуже нервувала наодинці із зіркою, відповіла "ні", і поспішила до зали.
Тоді Лілія Ребрик уже в залі почала пропонувати шоколад учасницям бранчу. Але Вікторія знову не відреагувала.
"Я вперше в житті бачу, що вона взагалі не здогадується. Як це може бути? Я в шоці", — підсумувала Анна, яка спостерігала за тим, що відбувається в сусідній кімнаті.
Підказка № 2. Сережки
Друга підказка — концертні сережки Анни.
"Оскільки я виступаю в шоу, у мене завжди дуже гарні костюми. Ці сережки я купувала спеціально для своїх виступів, і Віка про них знає", — пояснила Анна.

Цього разу сережки одягла Маргарита — редакторка проєкту "Дочекаюсь", яка на бранчі була молодою мамою. Маргарита спеціально сіла поруч із Вікторією, щоб та вже точно помітила такий яскравий аксесуар. Дівчата спілкувалися, Віка розповідала про свою сестру в Дубаї, про її виступи — але на сережки так і не відреагувала.


Підказка № 3. Чохол на мікрофон
Третя підказка — чохол на мікрофон.
"Я придбала собі яскравий чохол на мікрофон. Навіть коли я йду на якісь виступи і не беру свій мікрофон, а беру чийсь, то на нього одягаю цей чохол. І Віка бачила, як я з ним співаю, має впізнати", — сподівається Анна.

З цим мікрофоном на бранчі виступала Лілія Ребрик. І ось його-то Вікторія впізнала. Вона сказала, що її сестра співає з дуже схожим мікрофоном.


Підказка № 4. Ананас
Четверта підказка — ананас.
"У нашій родині була традиція: на Новий рік у нас завжди був ананас. У дитинстві це було щось дуже дороге. Мені здавалося, що це щось із телевізора, із закордону. І тільки тато знав, як його треба нарізати", — розповіла Анна.
Лілія Ребрик запропонувала учасницям вечора зіграти в гру на асоціації. Для цього були заготовлені картки із зображеннями різних предметів. Звісно, Вікторії дістався ананас.
"У мене відразу асоціація — Новий рік, тому що у нас вдома на Новий рік завжди був ананас. Я пам'ятаю, що в дитинстві це було як делікатес. А нарізав ананас завжди тато", — практично повторила слова старшої сестри Віка.

Зустріч
На завершення бранчу учасниці відкривали коробочки з передбаченнями.
Марго витягнула таке: "Сьогодні ваша допомога зробить щасливою іншу людину".

Наступною була Віка. Вона зізналася, що найбільше хотіла б зустрітися з сестрою Анею, з якою вони не бачилися з початку повномасштабної війни.
Вікторія дуже здивувалася, прочитавши своє передбачення: "Вибач, що не була поруч, коли ти народжувала. Обіцяю надолужити, я вже поруч".
"Це, напевно, про те, що сестра може скоро приїхати з сюрпризом. Вона коли телефонує, завжди каже: я так хочу до вас приїхати", — відреагувала Віка.
Але яким було її здивування, коли в зал реально увійшла Аня.





"Я дуже щаслива. Але як я не здогадалася? Про дубайський шоколад я взагалі не зрозуміла. Просто коли ти мама, ти не думаєш ні про що. Мікрофон був дуже схожий, але навіть думки не було, що це може бути саме Ані мікрофон. У голові якийсь туман, я не розуміла, що це підказки. А такі сережки я взагалі не пам'ятаю в Ані, чесно. На Марго вони виглядали ефектно, і навіть коли Марго запитувала про Аню, у мене цей пазл взагалі не склався. Ананас вгадала, а ще я згадала, що Аня нещодавно виставила сторіз із маленьким ананасом. А коли я вже витягнула передбачення, і там було написано, що "не була поруч, коли ти народжувала"... Я стою і розумію, що, мабуть, вона вже в дорозі і скоро приїде... І тут відчиняються двері... Я дуже щаслива", — поділилася емоціями Вікторія.

А далі була перша зустріч Ані зі своїм племінником Давидом. А попереду чекав сюрприз батьків, які поки що не здогадуються, що їхня старша донька вже в Києві.

"Сестринська любов — особлива і міцна, попри відстань і різницю у віці. Сьогодні рідні сестри нарешті обійнялися, і Аня вперше побачила свого племінника. Я бажаю кожному якнайшвидше повернутися до своїх рідних, адже той, хто чекає, — той обов'язково дочекається", — підбила підсумок ведуча проєкту “Дочекаюсь” Лілія Ребрик.

Попередні випуски проєкту "Дочекаюсь":
- Майже три роки не бачила батьків: емоційна зустріч сім'ї з Вишгорода у проєкті "Дочекаюсь"Сюрприз, що зворушує до сліз: військовий возз'єднався з родиною після року розлуки
- Материнська любов не знає відстані: Анатолій Анатоліч допоміг возз'єднатися родині після двох років розлуки
- Подолали 2000 км, щоб зустрітися — возз'єднання великої родини з Дніпропетровщини у проєкті "Дочекаюсь"














