Подолали 2000 км, щоб зустрітися — возз'єднання великої родини з Дніпропетровщини у проєкті "Дочекаюсь"

У новому випуску програми "Дочекаюсь" телеканалу "Дім" возз'єдналась велика родина з Дніпропетровщини. Анжеліка та її донька Сіма повернулися з Чехії напередодні дня народження їхньої бабусі, аби влаштувати для неї та інших рідних справжнє свято. Організувати довгоочікувану зустріч-сюрприз допомогла ведуча Лілія Ребрик.

10 березня 2022 року 33-річна Анжеліка Новікова та її 13-річна донька Сіма були змушені покинути Україну. Прихисток від війни родині дала Чехія. Там жінка знайшла роботу, а дівчинка закохалась у футбол. За час повномасштабної війни Анжеліка приїздила в Україну лише раз.

На батьківщині на неї лишилась чекати велика родина: бабуся, мама, брат зі своєю сім'єю, дві сестри і шість племінників. Проте головний сюрприз своїм приїздом дівчата влаштовують саме бабусі Аллі Дмитрівні напередодні її 70-річчя.

Сестринська любов

Першу зустріч-сюрприз Анжеліка влаштувала для своєї сестри Маргарити. Стосунки між ними дещо зіпсувались після трагічної втрати вже під час повномасштабної війни.

"Вона мене розуміє і багато разів шалено підтримувала, але зараз наші стосунки трохи зіпсувалися. Я не змогла швидко приїхати з Чехії на похорон її чоловіка. Він воював ще з 2014 року. Це було його покликанням. Коли народився його третій син, він забрав його з пологового і вже на третій день повернувся на війну. 28 червня був день народження сина, він відійшов за три кілометри, щоб зателефонувати і привітати його, а потім перестав виходити на зв'язок", — поділилась Анжеліка.

Жінка дізналась про похорон за день до нього, а дорога додому займає дві доби. Тож Анжеліка не змогла приїхати, а Маргарита образилася, адже у такий важкий період лишилась без сестринської підтримки.

Аби влаштувати зустріч, Анжеліка попросила Риту приїхати на вокзал нібито за посилкою від неї з Чехії. Однак замість передачки з-за кордону жінка отримала довгоочікувану зустріч та обійми з сестрою. Витерши сльози радості, Анжеліка вручила сестрі парні браслетики з половинками сердець на кожному.

Бабуся-авантюристка

Анжеліка говорить про Аллу Дмитрівну, як про дуже активну, авантюрну, але серйозну жінку, яка все запам'ятовує і все аналізує. Раніше вона працювала в "Укрзалізниці", після чого присвятила всю себе родині і вихованню дітей та онуків. За легендою, Анжеліка замовила зйомки фільму про неї до її ювілею.

Лілія Ребрик зустрілася з пані Аллою на вокзалі, аби розповісти про задум фільму і про те, як Анжеліка за сумує за своєю бабусею та хоче бути поряд.

"Я не вмію відпочивати — постійно з дітьми. У мене четверо онуків і семеро правнуків. Це, звісно, щастя, але буває нерви здають і я психую", — поділилась Алла Дмитрівна.

Жінка пригадала, як навчалась на акушерку, а потім працювала на залізниці. За потягами сумує і досі. Каже, що повернулася б на "Укрзалізницю" хоч зараз:

"Нема мені кращої музики за шум вокзалу. Нові люди, нові пейзажі. Потяги все вперед і вперед. Немає застою. Не вистачає дуже".

Алла Дмитрівна. Скриншот: kanaldim.tv

Натяк №1. Канекалони

Канекалони — це штучні пасма волосся, які за структурою нагадують людські. Бувають різних кольорів і широко використовуються для плетіння дредів, африканських косичок та брейдів. Саме афроплетінням із використанням канекалонів полюбляє займатися Анжеліка, а Алла Дмитрівна добре знає про хобі своєї доньки.

Під час розмови та зйомки "фільму" про бабусю до Лілії Ребрик підійшла дівчина з проханням зробити селфі. У шанувальниці ведучої були вплетені у хвіст канекалони, на що звернули увагу і пані Алла, і Лілія. Бабуся зазначила, що таким плетінням займається її онука Анжеліка.

Натяк №2. Малюнки Сіми

Продовжити розмову Лілія Ребрик запропонувала в одному з вагонів, який стояв на вокзалі. Ведуча влаштувалася з Аллою Дмитрівною якраз біля місць, на яких хтось "забув" малюнки. Їх команді проєкту "Дочекаюсь" передала Сіма. На них дівчинка зобразила тітку Маргариту, президента Володимира Зеленського та супергероїню з коміксів та мультфільмів Леді Баг. Їх Алла Дмитрівна колись уже бачила, однак не впізнала.

"Мабуть, хтось забув. Дівчинка, напевно, малювала. Віком від чотирьох до п'яти років", — оцінила вона роботи своєї 13-річної правнучки.

Натяк №3. Бістро 

Ведуча запросила Аллу Дмитрівну на обід у бістро. Заклад обрали не випадково, адже адже саме сюда полюбляють часом заскочити члени родини Новікових. 

"Популярний заклад у нас. Ми тут зустрічаємось родиною. Обов'язково заходимо кави випити. Наша сімейна традиція — зустрічатися щодня. Мені подобається за ними спостерігати, як вони ростуть", — поділилась жінка.

Натяк №4. Борщ

У бістро Лілія Ребрик та Алла Дмитрівна замовили не лише каву, а й борщ. З'їжджатися на борщ від пані Алли — ще одна їхня родинна традиція. Борщ із бістро жінці сподобався, однак і недоліки знайшлися.

"У мене трішки більше зелені. Не бачу тут і солодкого перцю. Немає запаху часнику. Я ніколи нічого не економлю, кладу багато м'яса", — розповіла вона.

Зустріч

Завершувати зйомки фільму Лілія Ребрик та Алла Дмитрівна поїхали в місто Новомосковськ Дніпропетровської області — рідне місто родини. Тут жінка познайомила ведучу з рештою своєї великої родини. Всі разом зробили спільне фото, на якому не вистачало лише Анжеліки і Сіми. Лілія Ребрик запропонувала це виправити.

Медіа-партнери
Прямий ефір