Про успіхи діяльності руху "Єдині" повідомили у Мінкульті: цифри, що вражають 

Мовні курси "Єдині". Скриншот: kanaldim.tv

Рух "Єдині" за два роки існування забезпечив умови для опанування української мови для понад 440 000 осіб. Нова мета проєкту — допомогти опанувати українську мову 1 000 000 людей, інформує "Дім" з посиланням на повідомлення Міністерства культури та інформаційної політики. 

Рух "Єдині" — проєкт, який об’єднує українську спільноту у прагненні вивчати мову, гуртує волонтерів, знавців української мови, лідерів думок, психологів у єдиній меті — поширення української мови в Україні й за кордоном. Об’єднані спільною метою, любов’ю до мови, працею пліч-о-пліч команда руху забезпечила умови для опанування української мови та підтримала у цьому більш ніж 440 000 осіб. 

"Сьогодні з нами працює 35 членів команди, понад 500 волонтерів і 22 зіркові амбасадори. Команда провела понад 40 онлайн-курсів, організувала 7800 зустрічей у 305 розмовних клубах української мови у 35 територіальних громадах України та в 11 містах за кордоном: Польщі, Чехії, Литві, Фінляндії, Нідерландах, Великій Британії, Німеччині й Кіпрі. Ми пишаємося кожним, хто самовіддано стоїть на захисті нашої культури, та повертається до своєї ідентичності",  — зазначила операційна директорка  руху "Єдині" Софія Денисюк.

Наступна мета проєкту — допомогти опанувати українську мову 1 000 000 людям.

Також цікаво: Заговорити українською за 28 днів — можливо: інтерв'ю з керівницею проєкту "Єдині" Наталкою Федечко

Прямий ефір