Олена Зеленська відвідала відновлене захисне укриття для дітей на Одещині

Перша леді Олена Зеленська сьогодні, 14 січня, відвідала відновлене та облаштоване благодійним фондом “Фундація” захисне укриття для 500 школярів та вихованців дитячого садочка на Одещині. Про це повідомляє “Дім” із посиланням на сторінку першої леді України в соцмережах.
“На Одещині облаштували захисне укриття для школярів та вихованців дитячого садочка, яке повністю відновила Фундація. Тепер тут є сучасний безбар’єрний простір для безпечного навчання та відпочинку 500 дітей”, — йдеться у повідомленні.
Це перше укриття в дитячому садку, яке облаштувала “Фундація”, а оскільки поруч розташований опорний ліцей, — укриттям користуються і дошкільнята, і школярі.





Крім цього, в оновленому укритті для учнів 9-11 класів “Фундація” влаштували профорієнтаційний воркшоп, профінансувавши тренінг від благодійного фонду “Клуб Добродіїв”. Під час воркшопу підлітки розкривали творчий потенціал і обирали майбутню професію.
“У 2025 році ми активно масштабуватимемо проєкт із відновлення укриттів у школах і садочках. Уже незабаром відкриють іще дві захисні споруди на Одещині, а також п’ять об’єктів у Миколаївській та Дніпропетровській областях”, — наголосила Олена Зеленська.
У дописі також йдеться, що цього року розпочинаються роботи з облаштування укриттів за підтримки уряду Аландських островів (автономія у складі Фінляндії), який виділив 3 млн євро.
Читайте також: Понад 1,9 тисячі медзакладів України пошкоджено через російську агресію: скільки вдалося відновити














