"Найдовший у світі марафон" заради ЗСУ — ініціатива, яка об'єднала весь світ

"Найдовший у світі марафон". Скриншот: kanaldim.tv

Благодійна ініціатива компанії "Нова пошта" "Найдовший у світі марафон" в один день об'єднала тисячі людей по всьому світу. Головне завдання заходу — нагадати світові, що боротьба українського народу триває майже 10 років та ще раз подякувати усім, хто захищає нашу країну. Марафон підтримали на усіх континентах, йдеться у матеріалі "Ранку Вдома".

Головна мета орагнізаторів марафону — нагадати, що війна в Україні триває близько 10 років. Щодня Росія обстрілює цивільні об'єкти, мирне населення, гинуть люди, гинуть діти.

"Ми хочемо показати світові, що українці — це незламна нація, і тому ми сьогодні біжимо. Нас підтримали 65 країн, всі континенти. Сьогодні біжить Німеччина, Франція, Аргентина, Чилі, Бразилія. Тобто весь світ сьогодні єднає та підтримує Україну", — заявила організаторка марфону, співзаснониця "Нової Пошти" Інна Поперешнюк.

Понад три тисячі людей різного віку, статі та фізичної підготовки протягом одного дня мали змогу пробігти будь-яку комфортну для себе дистанцію. Єдина умова участі в найдовшим у світі марафоні — невеличкий донат до збору "Запакуй небо. Прокачай ППО". Всі стартові внески передають на фонд "Повернись живим" на підсилення протиповітряної оборони України.  

Головною локацією найдовшого у світі марафону став столичний "Експоцентр". Тут одночасно зібрались і подолали свої дистанції понад чотири тисячі людей. Перші 10 000 зареєстрованих на забіг отримали унікальні стартові набори з пам'ятною медаллю, стартовим номером і одним з фактів про війну в Україні. Також на кожному номері є місце для присвяти своєму герою, який зараз захищає країну на фронті.

Також до благодійного забігу доєдналися військові, які отримали важкі поранення під час виконання бойових завдань. Зараз вони відновлюються в Національному реабілітаційному центрі "Незламні". Попри всі складнощі, вони знаходять в собі сили продовжувати боротьбу, продовжувати свій марафон.

Також цікаво: БпЛА для ЗСУ: 16-річний хлопець виготовляє дрони-камікадзе

Прямий ефір