Макс Ферстаппен встановив новий рекорд Формули-1

Макс Ферстаппен. Фото: gettyimages.com

Нідерландський гонщик Макс Ферстаппен встановив новий рекорд — здобув 10-ту поспіль перемогу в сезоні. Таким чином він перевищив досягнення легендарного гонщика Себастьяна Феттеля, розповідається у програмі "Коло спорту" на каналі "Дім".

  • Себастьян Феттель вигравав 9 поспіль етапів; 
  • Міхаель Шумахер, Альберто Аскарі та Ніко Росберг — по 7.

"Ніколи б не повірив, що це може стати можливим. Неймовірне досягнення. Але нам довелося ретельно попрацювати, щоб це стало реальністю. Утім, це лише додало мотивації та цікавості у боротьбі", — прокоментував історичний успіх Макс Ферстаппен.

Наприкінці серпня Ферстаппен повторив рекорд на трасі в Нідерландах. Увесь вікенд помаранчеві хвилі трибун автодрому наполегливо підштовхували Макса до успіху. Для встановлення абсолютного рекорду Максу довелось докласти максимум зусиль. 

"У нас був хороший темп, але Феррарі мала дуже високу швидкість на прямих, тому підібратися досить близько і провести атаку в першому повороті було дуже важко, щоб змусити лідера пілота Феррарі Карлоса Сайнса помилитися. На щастя, в якийсь момент він цієї помилки все ж таки припустився. Я просто намагався бути терплячим, щоб вибрати слушний момент", — пояснює Ферстаппен.

Сайнс схибив, а Ферстаппен цим скористався. Рекорд встановлено. Макс — єдини пілот Формули-1, який переміг на 10 етапах чемпіонату поспіль.

Більше з "Кола спорту":

Прямий ефір