IV Саміт українських студентів відбувся у Кембриджі — головне

IV Саміт українських студентів у Кембриджі. Фото: facebook.com/ukraine.in.uk

У Кембриджському університеті відбувся IV щорічний саміт Союзу українських студентів у Великій Британії. Захід об’єднав понад 100 учасників з понад 50 університетів країни, ставши важливою платформою для спілкування, обміну ідеями та формування спільного бачення майбутнього України. Про це повідомляє “Дім” з посиланням на Посольство України у Сполученому Королівстві.

Учасників заходу привітав посол України у Великій Британії Валерій Залужний, який у своїй промові наголосив на важливій ролі української молоді у розбудові демократичного майбутнього держави.

“Боротьба за безпеку України виходить далеко за межі поля бою — вона триває у сфері освіти, інновацій, культури та єдності. Саме молодь формує інтелектуальний фундамент нашої незалежності”, — зазначив Залужний.

Протягом двох днів студенти брали участь у панельних дискусіях, воркшопах і зустрічах, присвячених стійкості, освіті, розвитку лідерства та ролі української діаспори.

Також вони ділилися досвідом реалізації власних проєктів і шукали способи посилення співпраці між університетами.

“Ми щиро пишаємося цим поколінням українців — сильних, талановитих і відданих своїй Батьківщині”, — зазначили у посольстві.

Саміт організували Союз українських студентів у Великій Британії та Кембриджське українське товариство за підтримки Центру геополітики та Кембриджських українських студій.

Читайте також: Триває приймання робіт на Всеукраїнський конкурс "Я — журналіст!" — яка тематика

Медіа-партнери
Прямий ефір