Фішингові листи від імені Міненерго: українців попередили про небезпеку

Українців попереджають про фішингові листи нібито від імені Міністерства енергетики з закликами до оплати та шкідливими вкладеннями. Про це повідомляє "Дім" із посиланням на пресслужбу відомства.
“Фіксується фішингова розсилка електронних листів від імені Міністерства енергетики України. Листи містять заклики до оплати та вкладені файли або посилання для їх завантаження. Повідомляємо, що Міненерго не здійснює таких розсилок”, — йдеться у повідомленні.
Вкладені файли можуть містити шкідливе програмне забезпечення, а їхнє відкриття створює ризик несанкціонованого доступу до комп’ютерів і даних.
Міненерго закликає українців не відкривати вкладення, не переходити за підозрілими посиланнями та не здійснювати жодних оплат за такими листами.
“Довіряйте лише офіційним каналам комунікації та поширюйте інформацію, щоб убезпечити інших”, — додали в міністерстві.
Читайте також: Як у потоці інформації не стати жертвою фейків — рекомендації експертки з медіаграмотності














