Фінансова грамотність для підлітків: інвесторка Юлія Баткалова започаткувала інтенсив

Юлія Баткалова. Фото: kanaldim.tv

Інвестиційний портфель, фондова біржа, диверсифікація активів та інші складні терміни — здається, ці слова використовую тільки у просторих і світлих кабінетах десь на американській Волл-стріт. Однак саме ці поняття лежать в основі фінансової грамотності — знань, які дозволяють людині правильно розпоряджатися грошима та заощаджувати навіть у складній чи нестабільній періоди життя. Нещодавно інвесторка та фінансова експертка Юлія Баткалова започаткувала фінансовий інтенсив для підлітків, про який розповідається у сюжеті "Ранок Вдома".

"На жаль, поки що в Україні недостатньо дійсно якісної практичної інформації про те, як правильно поводитись з грошима, як зберегти свої гроші, як не потрапити на якихось шахраїв. Ми розуміємо, що не всі фінансові установи працюють легально. На жаль. Мені хочеться показати, як правильно обирати ті чи інші фінансові установи і дійсно можна примножувати власні кошти", — каже інвесторка та фінансова експертка Юлія Баткалова.

Вже протягом багатьох років Юлія займається інвестуванням і точно знає, як перекласти складні терміни "людською" мовою. Нещодавно разом із командою "Благомай HUB" започаткувала фінансовий інтенсив для підлітків. 

"Фінансова освіта для дітей та підлітків дає вагомий внесок у те, щоб у дорослому житті вони могли спокійно користуватись грошима, бо знатимуть, що це таке. У мене є досвід, і вирішила, чому б ним не поділитись", — каже експертка.

Головна мета Юлії та команди фонду "Благомай HUB" на цьому інтенсиві — навчити молодих українців, які у найближчому майбутньому почнуть заробляти, правильно поводитись із коштами, інвестувати, враховувати фінансові ризики та робити стабільні заощадження. 

Фінансовий інтенсив безкоштовний. Тут вчать за авторською методикою і програмою, яку фінансова експертка розробила таким чином, аби це було цікаво та зрозуміло саме підліткам.  До інтенсиву Юлії Баткалової вже доєдналися десятки хлопців і дівчат, котрі відкривають для себе складний світ фінансів. 

Потрапити на авторський інтенсив Юлії, а також на інші тренінги і семінари від благодійного фонду "Благомай" можуть усі підлітки віком від 12 до 18 років. Для цього потрібно залишити заявку на офіційному сайті фонду або ж написати їм у соцмережах. 

Читайте також:

Прямий ефір