Чи варто зараз купувати нерухомість в Україні у якості інвестиції — відповідь експертки

Хмарочоси. Фото: unsplash.com

Фінансова експертка Юлія Баткалова протягом багатьох років є інвесторкою в різні види активів. У програмі "Ранок Вдома" вона пояснила, чи варто наразі розглядати купівлю нерухомості в Україні як інвестицію та чи краще інвестувати в себе.

Інвестувати в себе дуже важливо, вважає Юлія Баткалова, але кожен розуміє це по-своєму. 

"Якщо у свої знання — це дійсно важливо. Інвестиції в цінні папери або, наприклад, у військові облігації — теж добре. Щодо нерухомості, то ми можемо інвестувати по-різному. Фактично ми можемо купити квартиру, щоб здавати її в оренду, але треба врахувати той факт, що там великий термін окупності. Поки у нас не дуже стабільний стан в країні, в цю категорію інвестицій я б не заходила", — пояснила вона. 

Непоганим варіантом, на думку експертки, може бути інвестиція в пайові інвестиційні фонди. Наприклад, готельну нерухомість на території України.

"У нас є багато різних компаній, які збирають пул інвесторів, які вкладають в проєкт менші суми. Таким чином, ми маємо часточку нерухомості, яка потім здається в оренду. В будівництво готелю в Карпатах можна вкласти 10 000 доларів. Буде не висока прибутковість, але це все-таки нерухомість й хороша диверсифікація", — додала Баткалова.

Повна версія інтерв'юЗ чого почати інвестування: експертка назвала фінансові стратегії для новачків

Прямий ефір