Ця війна перебудує всю психологію Заходу та Європи: Вахтанг Кікабідзе впевнений у перемозі України (ВІДЕО)

Вахтанг Кікабідзе. Скріншот відео: kanaldom.tv

За цю війну Росії проти України мають бути покарані всі, а не лише лідер Кремля. Про це сьогодні, 15 березня, у телемарафоні "Говорить Україна" телеканалів "Дом" та UA заявив знаменитий грузинський співак та актор Вахтанг Кікабідзе.

"Путін думав, що він увійде до Харкова і його російськомовні жителі зустрінуть з квітами. І він був здивований, коли цього не сталося. У нього немає заднього ходу, він не може повернутися, бо не знає, що на нього чекає, переможеного. І тому він почав розносити всю Україну… Це мерзенна війна, вона виходить з хворої голови, навіть важко на цю тему говорити. Тепер він сидить у бункері й ображається на своїх генералів, які його запевняли, що за 2-3 дні всі визнають гегемонію Росії", — сказав він.

Кікабідзе висловив захоплення українським народом, "який поруч один з одним встав, попри політичні переконання", а також президентом Зеленським.

"Буду постійно ратувати, щоб Україна виграла. І вона виграє цю війну, я навіть не сумніваюся в цьому", — сказав актор.

"Історія все пише чорним по білому, все пишеться, і всі мають бути покарані. Хто радив Путіну, повинні бути покарані за всі злочини, які сталися. Всі люди, які виходять і кажуть, що раз Путін сказав, значить, це так має бути", — додав він.

Кікабідзе впевнений, що "ця війна перебудує всю психологію Заходу та Європи".

"Це вже однозначно відчувається, і люди почнуть по-іншому думати, по-іншому жити. І я схиляю коліна перед українцями... Україна довела, що любов до Батьківщини може всі негаразди пройти та виграти в житті... Я думаю, що через кілька днів ми будемо з вами святкувати перемогу. Хай живе вільна Україна, хай живе український народ! Слава героям! Слава Україні!" — резюмував грузинський актор.

Прямий ефір