Це доводить, що ми можемо грати з командами, які стоять вище у рейтингу, — головний тренер збірної України з хокею Дмитро Христич про вихід до фіналу відбору на Олімпіаду-2026

Дмитро Христич. Фото: facebook.com/fhu.com.ua

Збірна України з хокею дійшла до фінального раунду відбору на Олімпіаду-2026. У заключному турі прекваліфікації українці перемогли команду Естонії. Нині суперниками України є Латвія, Франція і Словенія, адже на Олімпіаду поїде лише переможець турніру. Про те, наскільки українці готові змагатися з командами, що стоять вище у рейтингу, розповів головний тренер національної збірної з хокею Дмитро Христич у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

"Ми досягли того, про що ніхто не думав. Для нас це була також несподіванка, але виходячи на кожну гру, ми ставили завдання — боротися крок за кроком. Підбити підсумки легко — ми виграли всі три матчі та вийшли на наступний етап. Звісно, ці три матчі не були однаковими. Були також і помилки. Перший з поляками ми програли вчисту. У другому періоді з Естонією був напряг. Але все закінчилося тим, що ми здобули перше місце. Це доводить, що ми можемо грати з командами, які стоять вище у рейтингу", — прокоментував головний тренер національної збірної з хокею Дмитро Христич.

Збірна України виграла всі три матчі своєї групи. У попередніх поєдинках українці розбили Південну Корею (4:0) та у серії булітів вирвали перемогу над Польщею (3:2). Завдяки цьому Україна фінішувала першою у своїй групі та здобула путівку до вирішального раунду олімпійської кваліфікації, який відбудеться у серпні 2024 року.

"Ми зіграли якісно як в обороні, так і в атаці. Показали дуже гарний командний хокей. Моя дружина сказала, що ще не бачила мене таким щасливим", — додав капітан національної збірної України з хокею Ігор Мережко.

Більше спортивних новин:

Медіа-партнери
Прямий ефір