Ольга Харлан здобула "золото" на етапі Кубка світу з фехтування в Перу

Ольга Харлан. Фото: gettyimages.com

Українська шаблістка Ольга Харлан здобула "золото" етапу Кубка світу з фехтування на шаблях серед жінок у Лімі (Перу). Шостий номер світового рейтингу дозволив олімпійській чемпіонці стартувати одразу з основної сітки. Про це йдеться у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

Гарантувала нагороду перемога у чвертьфіналі над чинною чемпіонкою світу у складі команди Угорщини — Лізою Пустаї (15:11). На цьому українка не зупинилася і у півфіналі взяла гору над американкою Елізабет Тартаковськи (15:12). Вирішальний бій, у якому Харлан протистояла Шугар Катінка Баттаї з Угорщини, став повторенням фіналу минулорічного етапу Кубка світу в Афінах (Греція). На відміну від березня 2023 року, новий поєдинок завершився переконливою перемогою представниці України (15:6).

Це "золото" стало 14-ю нагородою найвищого гатунку Ольги Харлан і 31-ю медаллю загалом на змаганнях такого рівня.